+

HC Kometa Brno - HC ZUBR Přerov

Branky a nahrávky: 3. Reschowsky (Kousalík, Vincour), 13. Kousalík (Vincour, Reschowsky), 19. Grmela (Vozdecký, Skočovský), 42. Kožar (Vincour). Rozhodčí: Homola - Hejduk, Bubeníček. Vyloučení: 12:7 navíc Chládek, Skočovský 10 minut- Pospíšil 10 minut, Juřena 5 a do konce. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 66. Střely na branku: 21:32. Průběh utkání: 0:0 - 4:0.
HC Kometa Brno: Čiliak - Hájek, Korvas, Kousalík, Kořínek, Reschowsky, Skočovský, Vozdecký, Zítka - Brzobohatý, Chládek, Grmela, Hrstka, Kožar, Krejčí, Mikule, Skácel, Tomis, Vincour, Vopálka, Zima
HC ZUBR Přerov: Dočkal - Brož, Dostál, Juřena, Parýzek, POspíšil, Řezníček - Berčák, Blaheta, Brumar, Gabriška, Hodaň, Svoboda, Jažek, Kopečný, Linet, Loskot Jiří, Loskot Marek, Surovec