Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2013 byly zveřejněny tyto aktuality:

25.3.OmluvaOmlouváme se za delší výpadek webu v pondělí odpoledne. Byl způsoben technickým problémem v serverovně, mimo moc provozovatele webu.
20.3.Vstupenky na LiberecNaposledy v sezóně 2012/2013 si můžete zajít na Kometu. Na hlavní pokladně KAJOT ARENY se budou v den utkání (čtvrtek 21. 3. 2013) od 9:00 hodin prodávat převážně vstupenky na sezení. Stání už je téměř vyprodáno.
18.3.Poslední zápasy od 18hVzhledem k vývoji skupiny o umístění na 11. – 14. místě rozhodl ředitel Tipsport extraligy Josef Řezníček, že utkání posledního, šestého kola skupiny začnou ve stejném čase. HC Kometa Brno – Bílí Tygři Liberec a Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary, začínají ve čtvrtek shodně od 18:00 hodin.
14.3.Buldoci v play-offUž tento víkend doma poprvé v play-off nastoupí florbalisté Bulldogs Brno. První dva zápasy se hrály ve Vítkovicích a nyní se série přesune do Brna. Pokud byste chtěli na zápasy zajít, můžete si jen vytisknout přiloženou vstupenku (ZDE). V sobotu se na Vodove hraje v 20.00 a v neděli od 17.00 hodin.
11.3.Meixner oslavencemPo Vladimíru Nadrchalovi má Kometa dalšího oslavence v řadách svých legend. Dnes slaví své 73 narozeniny Jaromír Meixner, bývalý obránce. V dresu Komety naskočil do téměř 400 utkání, má i dvě stříbra z mistrovství světa. Gratulujeme!
6.3.Vstupenky nejsouNa utkání druhého kola play out mezi Kometou a Karlovými Vary (pátek 8. 3.) byly prodány všechny vstupenky, které měl klub k dispozici. Zda bude KAJOT ARENA plně obsazena, záleží na počtu příchozích permanentkářů, kteří mají volbu na utkání přijít nebo ne. Jejich místa pro ně zůstávají rezervována.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál