Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2008 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.5.Návrhy - název programuNa novou sezónu Kometa chystá nový design tištěných programů k zápasům. Protože to děláme právě pro vás, fanoušky, ptáme se, jaký název má program od nového ročníku nést. Návrhy posílejte na hromi19@centrum.cz . Pět nejčastějších návrhů půjde za týden do ankety na webu, ze které by měl vzejít konečný název.
29.5.Další posilaKometa dnes ulovila další posilu, zadní řady brněnského týmu vyztuží mládežnický reprezentant Michal Kempný. Sedmnáctiletý hráč podepsal v Brně víceletý kontrakt.
27.5.Výhody k permanentkámInformaci o způsobu převzetí sponzorských výhod k permanentním vstupenkám naleznete v sekci Vstupenky - permanentky.
26.5.Rozšíření prodejeZ důvodu velkého zájmu o permanentní vstupenky se prodej rozšiřuje o čtvrtek. Na hlavní pokladně haly Rondo si tedy permanentku můžete zakoupit každou středu a čtvrtek od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 18:00.
25.5.VOLNÝ PRODEJVe středu 28.5.2008 začíná volný prodej permanentních vstupenek na sezonu 2008/2009.Permanentky si můžete zakoupit na hlavní pokladně haly Rondo každou středu od 9:00 do 12:00 a od 13:00 do 18:00.
19.5.Běh BrnemMládež Komety se v sobotu zúčastní Veletržního běhu Brnem 2008. Více zde.
19.5.Fotografie z fotbaluVe Fotogalerii naleznete momentky z fotbalové exhibice, ve které Kometa v sobotu 17. května porazila Cvrčovice 5:3. Fota přidána také do článku.
17.5.Fotbalová exhibiceJiž dnes se koná ve Cvrčovicích (obec nedaleko Pohořelic) přátelské fotbalové utkání mezi místním týmem FC Dynamo Cvrčovice a mužstvem HC Kometa Brno. Start zápasu je naplánován na 15 hodin.
16.5.Rekonstrukce RondaMladá Fronta dnes zveřejnila článek, ve kterém se objevily informace, týkající se plánované rekonstrukce Haly Rondo. Článek naleznete ZDE
15.5.Další přípravyDalší dvě utkání letní přípravy sehraje brněnská Kometa proti rakouskému týmu Vienna Capitals. Doma Brňané proti Vídni nastoupí 5. září od 18:00 a do Vídně se vydají 7. září.
15.5.Fotky z posilovnyVe fotogalerii najdete fotografie z posilovny brněnské Komety.
13.5.UpozorněníUpozornění pro majitele nových permanentek: Nelaminujte své permanentky! Vstupenky jsou nezatavené schválně kvůli funkčnosti permanentky při průchodu turniketem.
13.5.Fotky z autogramiádyV sekci Fotogalerie naleznete fotografie ze sobotní autogramiády v Pasohlávkách.
12.5.PERMANENTKYZ důvodu zpožděné dodávky vstupenek na permanentky bude prodej zahájen v úterý 13.5. až od 13:00.
12.5.Konec aukce kalendářůNa serveru aukce.esports.cz v úterý 13. května v 16:00 končí aukce kalendářů předních českých sportovců. Kalendáře, v nichž naleznete fotografie významných českých sportovců, vlastnoručně podepsali Petr Čech, Martin Fenin (oba fotbal), Tomáš Verner (krasobruslení), Lenka Šmídová (jachting), Dušan Kožíšek (běh na lyžích), Jan Koukal (squash), a Lanka Marušová (střelba).
9.5.Hráči na hostováníNa hostování do 31. ledna 2009 odchází z Komety Brno do dalšího moravského prvoligového týmu, Horácké Slavie Třebíč, trojice hráčů. Jedná se o útočníky Staňka se Sojčíkem a mladého obránce Březinu.
7.5.Autogramiáda hráčůV sobotu desátého května se v rámci otevření turistické sezony koná v Pasohlávkách autogramiáda hráčů HC Kometa Brno. Celá akce bude probíhat v kempu ATC Merkur, bohatý program začíná již ve 12 hodin, podrobnosti o celé akci naleznete ZDE
5.5.Kometa v TVZáznam dnešní tiskové konference, na které klub HC Kometa Brno odtajnil nové posily, bude k vidění i v televizi. Záznam totiž odvysílá Česká televize, a v rámci Jihomoravského večerníku, který začíná v 18 hodin.
5.5.PERMANENTKYInformace o prodeji permanentek se na našem webu objeví ve středu 7.5.2008.
3.5.Blog.onlajny.czOriginální postřehy z mistrovství světa od redaktorů eSports.cz můžete sledovat na Blog.onlajny.cz.
2.5.Tisková konferenceV pondělí 5. května ve 13 hodin proběhne tisková konference, během které budou představeny nové posily HC KOMETA BRNO. Informace o jejím průběhu se následně objeví i na našich stránkách.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál