KOMETA EXPRES ŽIVĚ: Modrobílý expres se vrátil zpět do Brna, hráči se podepisovali fanouškům

KOMETA EXPRES ŽIVĚ: Modrobílý expres se vrátil zpět do Brna, hráči se podepisovali fanouškům
 

SLEDOVALI JSME ŽIVĚ PŘÍMO Z PALUBY KOMETA EXPRESU - Třináct měsíců po své premiérové jízdě vyrazil speciální modrobílý vlak na další cestu. Po pražské O2 areně se tentokrát vydal na sever naší republiky do Ostravy - Vítkovic, kde fanoušci navštívili a prohlédli si další multifunkční halu, kterou bychom rádi měli i v Jihomoravském kraji, v Brně. Celý páteční den jsme sledovali prostřednictvím pravidelně aktualizovaného článku přímo z paluby Kometa Expresu.

 

23:25 Královo Pole, nádraží. Je čas vystupovat. Brněnský Kometa Expres dorazil úspěšně zpět na jih Moravy, všichni postupně vystupují a odebírají se posilovými spoji do svých domovů. Byl to náročný den, věříme, že i přes prohru si ho všichni zúčastnění maximálně užili a budou na něj dlouho vzpomínat.
Královo Pole, nádraží
23:10 Brno na obzoru! Kometa Expres projel kolem Šlapanic a brzy vjede do jihomoravské metropole. Příjezd na Královo Pole bude s největší pravděpodobností o několik minut rychlejší, než bylo původně avizováno.
Šlapanice
23:00 Hráči se podepisují, co jim síly a ruce stačí.
Rousínov
22:30 Hráči Komety prochází Kometa Expresem a podepisují se fanouškům. Děkují jim za jejich vydatnou celodenní podporu.
Přerov
21:50 I přes prohru si brněnští fanoušci utkání s Vítkovicemi užili, co to šlo. Jen se koukněte na naši dnešní poslední videoreportáž.
Jeseník nad Odrou
21:31 Přeně jak bylo avizováno, o půl desáté Kometa Expres zatroubil na vítkovickém nádraží a vydal se zpět směr Jižní Morava.
Ostrava - Vítkovice
20:30 Hodnocení trenéra Kamila Pokorného po utkání: „Výsledek je pro nás horší, než předvedená hra. Výkon z naší strany nebyl špatný, hráči hráli s velkým nasazením a pohybem. Sráželo nás to, že jsme nedávali branky v pasážích, kdy jsme soupeře dokázala zatlačit. Vítkovice dávaly góly v pravý moment. Hráčům nelze upřít nasazení, ale rozhodl výkon domácího gólmana a kvalitní produktivita Vítkovic. Musíme zlepšit střeleckou potenci a potom můžeme pomýšlet na lepší výsledek.“
Ostravar Aréna
20:20 Třetí třetina souboje Komety s Vítkovicemi obrazem.
Ostravar Aréna
20:15 Zbývá ještě hodina a čtvrt do odjezdu Kometa Expresu zpět do Brna. Hráči si balí věci, probíhá tisková konference, fanoušci pozvolna opouští vítkovickou halu. Odjezd Kometa Expresu z nádraží Ostrava - Vítkovice je naplánován na 21:31.
Ostravar Aréna
20:10 O náplň obou dvou přestávkových programů se postaraly žákovské výběry Komety i Vítkovic, které se střetly na širokém kluzišti vítkovické multifunkční haly. Na krátký videosestřih se můžete podívat už teď.
Ostravar Aréna
19:50 Kometa ze šlágru kola nakonec body nebere, před báječnou kulisou svého soupeře dokázala přestřílet, gólově však byli efektivnější domácí.
Ostravar Aréna
18:56 Rychlý zápas nahoru dolů, Kometa je aktivnější na střely, měla i více tutovek. Zatím ale vstřelila jen jednu branku, po dvou třetinách ztrácí na Vítkovice jeden gól.
Ostravar Aréna
18:26 GÓÓL! První trefa Komety v zápase, postaral se o ni bývalý hráč Vítkovic Ivan Baranka, který do Komety přestoupil teprve minulý týden.
Ostravar Aréna
18:10 První třetina nabídla rychlý hokej s mnoha šancemi, brankově se však prosadili zatím jen domácí hokejisté a vedou po 20 minutách 1:0.
Ostravar Aréna
17:32 Úvodní buly bylo vhozeno, jdeme na to!
Ostravar Aréna
17:20 Ještě před začátkem zápasu, koukněte na krátkou video reportáž, jak brněnský Kometa Expres dorazil do Vítkovic.
Ostravar Aréna
17:15 Rozbruslení máme za sebou, za pár minut jdeme na to! Kometa, do toho!
Ostravar Aréna
16:20 Soupiska brněnské Komety je na světě.
Ostravar Aréna
16:10 Podívejte se, jak proběhl přesun fanoušků z vítkovického nádraží k aréně. Zachyceno objektivem fotografa Jiřího Grulicha.
Ostravar Aréna
16:05 Klid před bouří. Vítkovická Ostravar Aréna netrpělivě vyhlíží šlágr dnešního kola. Brněnští hráči jsou v kabině a připravují se k předzápasové rozcvičce.
Ostravar Aréna
15:45 Přibližně desetiminutový organizovaný přesun fanoušků z nádraží do arény proběhl bez komplikací. Už jsme na stadionu a připravujeme se na zápas.
Ostravar Aréna
14:45 Vystupujeme! V pořádku jsme dorazili do Ostravy Vítkovic, cestující právě vystupují z vlaku a budou se přesunovat do haly.
Ostrava - Vítkovice
14:45 Na palubě Kometa Expresu s námi do Ostravy dojely i legendy brněnského hokeje.
Ostrava - Vítkovice
14:40 Poslední záběry na natěšené fanoušky před výstupem v Ostravě Vítkovicích.
Polanka nad Odrou
14:35 Blížíme se k Ostravě. Nálada v Kometa Expresu pořád famózní.
Studénka
14:25 Při průjezdu Suchdolem nad Odrou se na obloze na znamení blížící se neúprosné bitvy Komety s Vítkovicemi začínají zatahovat mračna.
Suchdol nad Odrou
13:45 Podívejte se na krátkou videoreportáž, jak probíhal odjezd Kometa Expresu z brněnského Králova Pole. Fanoušci, kteří jsou s námi na palubě, si své jízdenky vysoutěžili v Tombole 50 na 50.
Přerov
13:35 Kometa Expres právě projel Kojetínem a přejel řeku Moravu. Následně v Přerově se napojí na koridor, po kterém bude moci do Ostravy uhánět vyšší rychlostí.
Kojetín
13:15 Nálada na palubě Kometa Expresu na jedničku s hvězdičkou.
Vyškov
12:40 Pohled na modrobílou soupravu ze zatáčky při průjezdu Brnem.
Brno - Židenice
12:30 Přesně na čas. Modrobílá souprava právě opouští nástupiště v Králově Poli a vydává se směr Vyškov, Přerov, Hranice až Ostrava - Vítkovice.
Královo Pole, nádraží
12:15 Do Kometa Expresu společně se všemi hráči A týmu nastoupil i útočník Martin Dočekal, který poslední zápasy vinou zranění vynechal. Dnes proti Vítkovicím by měl už nastoupit.
Královo Pole, nádraží
12:05 Hráči Komety právě přijeli na nádraží do Králova Pole, prochází přes vestibul a budou nastupovat do vlaku.
Královo Pole, nádraží
11:50 Hráči Komety hlásí odjezd z brněnské DRFG areny. Autobus už je na cestě na nádraží v Králově Poli.
DRFG arena, Brno
11:25 Odbavování fanoušků před nástupem do vlaku je v plném proudu.
Královo Pole, nádraží
11:20 První fanoušci se začínají shlukovat na nádraží v Králově Poli. Modrobílými barvami se to tu jen hemží!
Královo Pole, nádraží
10:45 Hráčům pomalu končí dopolední rozbruslení, jakmile se převléknou, vyrazí pozvolna směr Královo Pole.
DRFG arena, Brno
10:05 Přípravy vrcholí. Vedení brněnského klubu je od brzkých ranních hodin v Králově Poli a vše připravuje pro nástup cestujících. Modrobílá souprava bude letos čítat opět 15 vagónů, svést by měla přes 1 000 cestujících.
Královo Pole, nádraží
09:50 Připomeňme si ještě harmonogram dnešní cesty Kometa Expresem do Vítkovic:
12:00 - Přistavení vlaku k nástupišti na nádraží Brno-Královo Pole
12:30 - Odjezd Kometa Expresu do Vítkovic
15:05 - Příjezd vlaku na nádraží Ostrava-Vítkovice, následný přesun do Ostravar Areny
15:30 - Otevření Ostravar Areny
17:30 - Začátek utkání HC VÍTKOVICE RIDERA - HC Kometa Brno, po skončení utkání přesun na nádraží
21:31 - Odjezd Kometa Expresu z Ostravy-Vítkovic do Brna.
23:52 - Návrat vlaku do Brna-Králova Pole.
DRFRG arena, Brno
08:30 Dobré ráno! Den, kdy se modrobílá vlaková souprava Kometa Expres vydává opět na cestu, je zde! Přípravy ze strany organizátorů vrcholí, těší se i hráči, které během dopoledne čeká ještě tradiční předzápasové rozbruslení v brněnské DRFG areně. Po tréninku se následně přesunou do Králova Pole, kde krátce po poledni společně s fanoušky, klubovými partnery, legendami a dětmi z celého Jihomoravského kraje nastoupí do modrobílého vlaku a vydají se směr Ostrava - Vítkovice k dalšímu utkání Tipsport extraligy. Celým dnem vás budeme provázet pomocí průběžně aktualizovaného článku přímo z Kometa expresu, tak nás nezapomeňte sledovat!
Více informací o plánované cestě jsme vám přinesli ZDE.
DRFRG arena, Brno
 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál