Kometa představila v pivovaru Starobrno dres na sezónu 2016/2017

Kometa představila v pivovaru Starobrno dres na sezónu 2016/2017
 

B r n o – Start sezóny se kvapem blíží, tudíž na řadu přišla i doba tradičního setkání s fanoušky v pivovaru Starobrno, který je generálním partnerem klubu. V prostorách brněnského pivovaru proběhla autogramiáda celého týmu, ukázaly se výborné české kapely a především se široké veřejnosti slavnostně představil nový dres na extraligovou sezónu 2016/2017!

 

Prázdniny a letní radovánky skončily, ale ani tento neblahý fakt fanoušky a širokou veřejnost neodradil, naopak - přišlo jich skutečně velké množství. Všichni byli zvědaví na to, v jakých dresech budou brněnští hokejisté v letošní sezóně nastupovat. Krom toho se s nimi mohli po delší době setkat v kompletním složení, nechyběl takřka nikdo z letošního nabitého kádru. Přinesou zbrusu nové dresy Kometě štěstí?

Slavnostního křtu nového kometáckého dresu se zúčastnili - Ondřej Koucký - ředitel pivovaru Starobrno, Pavel Slavík regionální ředitel obchodu, Petr Syřiště - ředitel značky Starobrno, trenéři Kamil Pokorný a Martin Pešout a samozřejmě kapitán Leoš Čermák. Všichni popřáli Kometě hodně štěstí, a aby dres vydržel minimálně do poloviny dubna.

Nový dres Komety 2016/2017 - přední část.
Nový dres Komety 2016/2017 - zadní část.


Fotografie ZDE.
 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál