Harry zůstává! Vážím si toho, že můžu v Kometě hrát, říká Tomáš Malec

Harry zůstává! Vážím si toho, že můžu v Kometě hrát, říká Tomáš Malec
 

B r n o – Jak již bylo předestřeno v tomto týdnu, slovenský obránce Tomáš Malec se dohodl na svém pokračování v Kometě a bude i nadále oblékat její dres. V něm zkušený zadák odehrál většinu své extraligové kariéry. Ve meště pod Špilberkem oslavil v letošním play-off jubilejní 400. zápas a svou sbírku v novém ročníku ještě o další porci duelů rozšíří. Bojovník, srdcař a sváteční moderátor se může pyšnit kompletní sbírkou medailí, které v Kometě získal. Konkrétně bronz, stříbro a dvě mistrovská zlata. Rodák ze Skalice neváhal ani chvíli a ve svém nejúspěšnějším angažmá bude pokračovat. „Kometa je pro mě nejlepší klub, ve kterém jsem kdy byl," říká Tomáš Malec.

 

Rozhodnutí pokračovat v Kometě asi dlouho netrvalo?
Bylo to jasné, chtěl jsem pokračovat v Kometě. Jednání s panem Zábranským bylo rychlé a domluvili jsme se. Těším se na další sezónu.

Chuť do hokeje vám stále nechybí?
To rozhodně ne. Stále mám velkou chuť a hokej mě baví.

V Kometě jste odehrál přes 400 zápasů, získal všechny medaile, dva tituly. Je to klub, se kterým jste nejvíc spjatý?
Nechal jsem v něm půl života. Kometa je pro mě nejlepší klub, ve kterém jsem kdy byl. Jsem tu spokojený a mám radost, že můžu hrát v Brně i nadále. Hrozně si toho vážím a věřím, že vydržím co nejdéle.

Obránce Tomáš Malec prožil v loňské sezóně několik milníků. V Kometě odehrál 400. zápas, v extralize 600. duel a navíc k jednomu mistrovskému zlatu přidal i druhé. Foto: Ivo Dostál.

Berete se jako hráč do dobré party a navíc takový mentor pro mladší spoluhráče?
Snažím se. Pokud někdo přijde, klidně mu rád poradím (smích).

Kdy se připojíte do suché letní přípravy?
Příští pondělí se zapojím a budu trénovat společně s týmem v naší hale.

Jak probíhala posezónní dovolená? Dokázal jste si od hokeje odpočinout nebo jste si sedl k televizi a sledoval nedávno skončení mistrovství světa?
Většinu času jsem trávil doma s rodinou, bylo to fajn. Myslím, že jsem odpočatý a těším se na nový ročník extraligy. Jinak jsem některé zápasy mistrovství sledoval, fandil jsem Čechům i Slovákům (smích).

Jak jste si užil jako moderátor oslavy na Zelném trhu?
Bylo to skvělé, přišel plný Zelňák, fanoušci nám poděkovali za sezónu, jsou to neskutečné zážitky, oslavy jsem si užil. Mikrofon nikdo nechtěl, tak jsem se ho zase chopil já, od loňska s ním mám už zkušenosti (smích).

 
 

Tento den před lety×
Dnes v 16:20 | Muži
HC Kometa Brno
Bílí Tygři Liberec

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál