Kometa míří mezi fanoušky. Na Riviéře nabídne autogramiádu, myslí na děti i oslavenkyně

Kometa míří mezi fanoušky. Na Riviéře nabídne autogramiádu, myslí na děti i oslavenkyně
 

B r n o – Ačkoliv se kolotoč soutěžních utkání roztočí až za několik týdnů, Kometa bude svým fanouškům nablízku již nyní a v pátek 3. srpna na brněnském koupališti Riviéra odstartuje sérii letních setkání. Návštěvníci Sportovního parku Riviéra mohou na podpisové akci získat autogram vybraných hráčů A-týmu, pro děti je připravena soutěž o ceny nebo střelba na hokejovou branku. Speciální pozornost se dostane všem Miluším. Dámy, které v tento den slaví svátek, dostanou květinu a drobný dáreček!

 

Koupaliště Riviéra v Brně se na konci července proměnilo v jedno velké sportoviště. Návštěvníci si tam až do neděle 5. srpna mohou vyzkoušet různé druhy sportů nebo se svěřit do rukou zkušených masérů a užít si chvíli relaxu.

Právě na Riviéru mezi fanoušky zamíří v pátek 3. srpna od 14 hodin brankář Marek Langhamer, obránci Tomáš Malec s Michalem Barinkou a útočníci Lukáš Nahodil a Petr Holík. Kromě podpisu se mohou fanoušci rovněž vyfotografovat s Masarykovým pohárem, který Kometa vybojovala v uplynulých dvou sezónách.

Těšíme se na vás!

KDY: pátek 3. srpna 2018

KDE: Sportovní park Riviéra v Brně

ČAS: 14 – 16 hodin

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál