Kometa se představila na Riviéře. Hráči rozdávali autogramy, děti soutěžily o ceny

Kometa se představila na Riviéře. Hráči rozdávali autogramy, děti soutěžily o ceny
 

B r n o – Hned pětice hráčů Komety Brno zamířila v pátek do Sportovního parku Riviéra, aby se tam během slunečného odpoledne setkala s fanoušky. Těm se bezmála dvě hodiny ochotně podepisovali brankář Marek Langhamer, obránci Tomáš Malec s Michalem Barinkou a útočníci Petr Holík s Lukášem Nahodilem. „Bylo to moc příjemné odpoledne, potěšilo mě, jaký byl o autogramiádu zájem,“ komentoval akci na Riviéře obránce Komety Michal Barinka.

 

Fanoušci se v pátek mohli také vyfotografovat s Masarykovým pohárem nebo v rámci soutěže získat vstupenky na některé z přípravných utkání. Děti si mohly procvičit své hokejové vědomosti u zábavné křížovky a Kometa myslela i na páteční oslavence. Všechny Miluše jako dárek dostaly ke svému svátku od hráčů květinu.

Sportovní park Riviéra v místě oblíbeného brněnského koupaliště v těchto dnech vrcholí. Až do neděle si jeho návštěvníci mohou vyzkoušet různé druhy sportů nebo se svěřit do rukou zkušených masérů a užít si chvíli relaxu.

Kometa bude v letních setkáních s fanoušky pokračovat, o další akci se dozvíte v nejbližších dnech.

Fotogalerii z páteční akce na Riviéře najdete pod tímto odkazem.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál