Byl jsem z toho trochu v rozpacích, ale spadlo to tam, raduje se Jakub Masař

Byl jsem z toho trochu v rozpacích, ale spadlo to tam, raduje se Jakub Masař
 

B r n o – Těžký duel s Mladou Boleslaví zvládli mladší dorostenci ve čtvrtek večer na výbornou. Z vítězství na nájezdy se radoval hlavně Jakub Masař, který svému týmu vítězným nájezdem vystřelil bod navíc. Nejen to, jakým způsobem proměnil svůj nájezd, nám prozradil v krátkém rozhovoru.

 

Jak hodnotíte tento zápas? Vyhráli jste 7:6 po nájezdech.

Jsme rádi za dva body. Potřebujeme se dostat do čtyř prvních týmů ve skupině pro postup a Mladá Boleslav je před námi, tak ji chceme dohnat.

Hned z kraje první třetiny jste vedli, ale přestože jste byli aktivnější, soupeř vyrovnal. Tady ta situace se opakovala několikrát. Čím to bylo?

Moc jsme otvírali hru a soupeře jsme pouštěli do brejků a oni ty chyby pak trestali. Nebylo to snadné.

Ve druhé třetině jste soupeře značně přehrávali, ale Mladá Boleslav dokázala otočit vývoj utkání. S čím jste šli do třetí třetiny?

Řekli jsme si v kabině, že je tlačíme a jsme lepším týmem. Doufali jsme, že ještě dokážeme zvrátit vývoj utkání a taky se povedlo.

Ke konci poslední dvacetiminutovky jste se dostali do vedení. Soupeř ale ještě vyrovnal. Co jste mohli udělat lépe, abyste získali všechny tři body?

Měli jsme to lépe ubránit. Více vyhazovat puky. Byli jsme nervózní, z čehož pramenily chyby, které nakonec hosté potrestali.

Jako jediný jste proměnil nájezd. Jak ho vidíte?

Myslím, že jsem ho dobře provedl. Byl jsem trochu v rozpacích, když to hráč přede mnou zkoušel mezi betony taky a nevyšlo mu to. Mně to tam padlo a mám z toho radost.

 
 

Tento den před lety×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Olomouc
HC Kometa Brno
×
Dnes v 17:00 | Jun.
HC Kometa Brno
HC Dukla Jihlava
×
Dnes v 12:00 | Dor.
HC Dynamo Pardubice
HC Kometa Brno

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál