.

Byl to kvalitní zápas, hodnotil výhru juniorů autor rozhodujícího nájezdu Kusko

Byl to kvalitní zápas, hodnotil výhru juniorů autor rozhodujícího nájezdu Kusko
 

B r n o – Junioři brněnské Komety se včera poprvé v sezoně zaradovali z výhry na samostatné nájezdy. Chomutov zdolali 3:2. O zisku bonusového bodu rozhodl Silvester Kusko, který se jako jediný zapsal do střeleckých listin penaltového rozstřelu, když ve třetí sérii překonal chomutovského brankáře Štěpána Lukeše.

 

Jak bys zhodnotil dnešní zápas?
Myslím, že byl dost kvalitní. Soupeř přivezl dobré hráče, my jsme hráli v plné sestavě. Zápas byl nahoru, dolů, měl vysoké tempo. Celé utkání bylo těsné. Nájezdy jsou více o štěstí, které nám dnes přálo víc.

Co se podle tebe změnilo v druhé třetině, kdy jste vyrovnali hru?
Trenéři nás o přestávce v kabině seřvali a vyhecovali. Začali jsme se lépe pohybovat. Následně pomohlo i stažení na tři útoky, takže jsme byli v lepším tempu a hráli jsme dobře. Dostali jsme soupeře pod tlak. Povedlo se nám vyrovnat, ale už se nám nepovedlo rozhodnout v normální hrací době.

Mohli jste získat všechny tři body, když po tvém pasu mohl jet pár vteřin před třetí sirénou sám na brankáře Král. Co se přihodilo?
Nahrával jsem Tadeáši Královi, který se ještě díval, jestli ho někdo ze soupeřů netrefí a puk mu mezitím přeskočil hůl. Ale to se stává

Ale jinak jsi spokojený s dnešním zápasem?
Určitě. I když škoda, že jsme dnes neurvali tři body. Myslím, že jsme na to měli. Ten tlak ve třetí třetině byl dost velký. Škoda těch šancí, pak by výsledek vypadal jinak.

 
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál