ELIOD servis extraliga mladšího dorostu

ELIOD servis extraliga mladšího dorostu
 

Novým generálním partnerem hokejové Extraligy mladšího dorostu se stala společnost ELIOD servis, s.r.o. Český svaz ledního hokeje uzavřel s touto firmou smlouvu na jeden rok. Soutěž ponese do konce sezony 2010-11 název ELIOD servis extraliga mladšího dorostu.

 

"ČSLH se podařilo získat dalšího partnera (po společnosti NOEN a.s. – NOEN Extraliga juniorů) do mládežnických soutěží a tím i tolik potřebné finanční prostředky, které budou využity ve prospěch rozvoje mládežnického hokeje. Společnosti ELIOD servis patří velký dík za významnou podporu, a to zejména v současné ekonomicky složité době a tím víc, že jde o sféru mládeže, neboť ta je základem budoucnosti našeho hokeje," uvedl prezident ČSLH Tomáš Král.

Společnost ELIOD servis s.r.o. vznikla v roce 1998 a zabývá ekologickými službami pro podnikovou i veřejnou sféru v oblasti komunálních i nebezpečných odpadů. Rok po vzniku společnosti se firma propojila s francouzskými partnery, na základě propojení vznikla česko-francouzská společnost, která využívá znalostí a zkušeností s nakládáním s nebezpečnými odpady v zahraničí a to zejména s ohledem na podmínky Evropské unie spolu s přístupem k trhu na základě zkušeností české společnosti, která v oblasti odpadového hospodářství působí několik let. Společnost je též významným partnerem plzeňského hokeje. Prezentaci a více informací o společnosti naleznete na www.eliodservis.cz.

 
 

Tento den před lety×
Dnes v 16:20 | Muži
HC Kometa Brno
Bílí Tygři Liberec

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál