Kometa dostala další finanční pokutu. Za utkání v Chomutově musí zaplatit 20 tisíc korun

Kometa dostala další finanční pokutu. Za utkání v Chomutově musí zaplatit 20 tisíc korun
 

B r n o – Disciplinární komise ELH v souladu s § 21 odst. 1. písm. b) Disciplinárního řádu ELH Klubu ukládá finanční pokutu klubu HC Kometa Brno ve výši 20.000,-Kč (slovy: dvacet tisíc korun českých) za Nesportovní chování příznivců klubu ve smyslu § 44 písm. b) Disciplinárního řádu ELH.

 

ROZHODNUTÍ PŘEDSEDY DISCIPLINÁRNÍ KOMISE ELH:
Kontrolou zápisů o utkání ELH hraných v období od 26.01.2018 do 30.01.2018 bylo shledáno, že dle poznámek k utkání zápisu o utkání ELH č. 305 mezi družstvem klubu Piráti Chomutov, reg. č. ČSLH 50302, a družstvem Klubu hraného dne 28.01.2018, došlo k situaci, která byla rozhodčími utkání Pavlem Hodkem a Danielem Pražákem popsána následovně: „Po skončení utkání v prostoru pro hostující fanoušky na tribuně došlo k zapálení pravděpodobně pyrotechniky, která vydávala intenzivní kouř po dobu cca 20 vteřin," stojí v prohlášení.

Tohle jednoznačně odsuzuji. Chování v sektoru hostů v Chomutově po skončení utkání nemá s hokejem ani s emocemi co dočinění. Je to normální ubohost, která jasně a cíleně poškodila Kometu," říká majitel Komety Libor Zábranský.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál