Listopad ve znamení 65. narozenin Komety. Na co se můžete těšit?

B r n o – Letošní sezóna je pro brněnskou Kometu výjimečná. Tradiční klub si v listopadu připomíná 65 let od svého založení a u této příležitosti přichystal pro fanoušky řadu dárků, slev a zajímavostí. Stačí pozorně sledovat webové stránky a sociální sítě Komety a také navštívit trojici domácích listopadových utkání s Pardubicemi (14.11), Olomoucí (28.11) a Vítkovicemi (30.11.). Na co se můžete mimo jiné těšit?

Komeťácké nálepky na vaše auto

V sobotu 17. listopadu se v rámci oslav 65. narozenin Komety a partnerství se společností Auto ESA uskuteční oblíbené lepení komeťáckých nálepek na auta. Celá akce odstartuje v provozovně společnosti Auto ESA na ulici Opuštěná v Brně od 10 hodin dopoledne. A pozor, počet nálepek je omezený – stylově 65 kusů!

Soutěže s Nanukem a Kometkou o ceny

Návštěvníci listopadových utkání se mohou těšit na předzápasové studio, kde mohou děti i dospělí soutěžit o zajímavé ceny. Společnost jim budou dělat lední medvědi Kometka a Nanuk, patroni Komety Brno. Čekáte těžké otázky? Nebojte, pro pravé komeťáky nebude vědomostní kvíz určitě žádný problém. Studio a soutěže odstartují vždy hodinu a půl před začátkem utkání v DRFG areně u ledové plochy pod tribunami A a B. Těšit se můžete na komeťácké výhry v podobě dresů, šál nebo čepic.

Jména šampionů zvěční skleněná deska

Jejich jména zdobí podstavec Poháru T. G. Masaryka pro vítěze Tipsport extraligy. Nyní budou zvěčněna i na speciální skleněné desce na plášti DRFG areny. Fanoušci, kteří pravidelně dodávají hráčům Komety sílu při hokejových bitvách, si tak budou moci vždy připomenout, kdo pro brněnský klub vybojoval rekordní 13. mistrovský titul. Nová skleněná deska se jmény vítězů loňské sezóny bude umístěna u vstupu z ulice Křídlovická vedle stávajících pamětních desek.

Trojice legend pod stropem DRFG areny

Kontinuita, to je vlastnost, na kterou klade Kometa velký důraz. Brněnský klub píše svůj příběh, ale nezapomíná na historii a tradici. V listopadu proto pod strop domácí DRFG areny vyvěsí jména dalších třech legend, které spoluvytvářely bohaté dějiny hokeje pod Špilberkem. O jaké hráče se jedná? To je zatím překvapení. Prozradit můžeme, že půjde o dva bývalé elitní útočníky a jednoho špičkového obránce.

Hrdina Království Komety

Kometa si váží lidí, kteří prokážou hrdinský čin, dosáhnou něčeho výjimečného nebo ostatním dodávají sílu a motivaci jít na své cestě za vysněným cílem. Jedním z nich je i nový Hrdina Království Komety - muž, který inspiruje odhodláním a tvrdou prací, jež ho v roce 2018 dovedla k vynikajícímu sportovnímu výsledku. Fanoušci se tak mohou těšit na nové jméno, které rozšíří unikátní společnost Hrdinů Království Komety.

Na buly s Martinem Eratem

Jaké to asi je, stoupnout si na vhazování proti Martinu Eratovi? To si nyní budou moci návštěvníci listopadových zápasů vyzkoušet na vlastní kůži. A nebudou k tomu potřebovat ani brusle. Maketa brněnského lídra v životní velikosti na ně bude čekat na vnitřním ochoze DRFG areny pod tribunami A a B. Samozřejmostí je přítomnost puku a hokejky. Foťáky s sebou!

Příběh legendy pokračuje

Už jste si vyzkoušeli buly proti Martinu Eratovi? Pak foťák ani nevypínejte. Směle můžete pokračovat po vnitřním ochoze haly a prohlédnout si unikátní výstavu Příběh legendy pokračuje, která vychází z nástěnného kalendáře Komety pro rok 2018 a připomíná všech třináct historických sezón, v nichž brněnští hokejisté získali zlaté medaile. Součástí výstavy budou oba Poháry T. G. Masaryka, které komeťáci v uplynulých dvou letech zvedli nad hlavu.

Veřejné bruslení zdarma!

Také si kromě fandění rádi najdete cestu na stadion, abyste si zabruslili? Pak pro vás máme skvělou zprávu. V průběhu celého listopadu budete mít veřejné bruslení v domácí hale Komety zdarma! Stačí pozorně sledovat rozpis ledu na stránkách DRFG areny a pak už jen přehodit brusle přes rameno a zamířit na Křídlovickou 34.

Slevy v restauracích Kometa PUB

Nejen před hokejovým utkáním je potřeba se občerstvit. Proto jistě každého fanouška potěší slevy v síti restaurací Kometa PUB. Hned dva tyto podniky naleznete v Brně – na Kounicově ulici a přímo v DRFG areně. Všechny návštěvníky i turisty pak přivítá Kometa PUB v Pasohlávkách pod Pavlovskými vrchy. V rámci narozenin připravujeme speciální nabídku.

Popřejte Kometě k narozeninám!

A chcete Kometě k 65. narozeninám něco připravit či vzkázat vy? Zašlete nám na emailovou adresu kometanoviny@kometagroup.cz svoji videozdravici! Nejzajímavější videa zveřejníme na sociálních sítích klubu a na kostce pod stropem DRFG areny při domácích zápasech brněnských hokejistů.