Malý trefil reprezentační sedmnáctce bod, z výhry se ale radoval kanadský výběr

S t. J o h n s – Česká hokejová reprezentace do 17 let má na World Hockey Challenge v Kanadě za sebou své druhé vystoupení. Svěřenci Karla Berana odehráli druhý duel ve dvou dnech a tentokrát už se bodového zisku dočkali. Proti výběru Kanada "Black" dvakrát dotáhli skóre a utkání dospělo do prodloužení, v němž javorové listy získali bod navíc za výhru 3:2. Skvělý duel odehrál brněnský útočník Jakub Malý, který ve třetí třetině veledůležitou trefou srovnával na 2:2!

Česká republika U17 - Canada Black U17 2:3p (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 35. Cikhart (Chlubna, Rouha), 50. Malý (Macháček) - 27. Roy (Lawrence), 43. Foudy (Drysdale), 65. O´Rourke (Foudy)

Sestava ČR U17: Bednář (Malík) – Vacík, Baláž, Bláha, Svach, Krutil, Hampl, Talafa – Myšák, Konečný, Malát – Novák, Rouha, Chlubna – Mácha, Gut, Cikhart – Macháček, Ivan, Malý – Janda.