Martin Erat s Ondřejem Němcem se po dvou letech vracejí zpět do reprezentace!

Martin Erat s Ondřejem Němcem se po dvou letech vracejí zpět do reprezentace!
 

P r a h a / B r n o – Hned dvojí zastoupení bude mít brněnská Kometa v nadcházejí reprezentační pauze v barvách národního týmu. Další starty za českou reprezentaci si s ohledem i na blížící se ZOH připíší zkušení Martin Erat s Ondřejem Němcem, kteří se představí na Channel One Cupu v Rusku. Oba už mají v reprezentaci na svém kontě mnoho úspěchů a odehráno přes 50 zápasů. Nejen těmto dvěma, ale celému národnímu mužstvu přejeme hodně úspěchů!

 

Brněnský forvard Erat se do reprezentace vrací poprvé od domácího Mistrovství světa z roku 2015, na němž Češi skončili čtvrtí. Sám Erat už má ve sbírce velmi cenné úspěchy s reprezentací, jako je juniorský titul mistra světa z roku 2001, olympijský bronz ze ZOH 2006 v italském Turíně, stříbro ze světového šampionátu v témže roce v lotyšské Rize a v neposlední řadě pak bronz z Mistrovství světa 2011 v Bratislavě. Celkově odehrál loňský mistr s Kometou za reprezentaci dosud 65 utkání, během nichž si připsal 13 branek a 19 asistencí.

Brněnský obránce Ondřej Němec se může těšit na reprezentačí atmosféru. Foto: Ivo Dostál

To obránce Ondřej Němec už je po zranění třísel zpět v plné síle a nyní je připraven na další reprezentační výzvu. Dres národního mužstva navlékne taktéž po dvou letech, přičemž stejně jako Erat naposledy reprezentoval Česko na domácím MS v roce 2015. Během deseti duelů tehdy zapsal bilanci tří gólů a tří asistenci. Mezi největší úspěchy Němce v reprezentaci patří jednoznačně titul mistra světa z roku 2010 z Kolína nad Rýnem (doposud poslední zlato pro ČR z MS) nebo také bronzy ze světových šampionátů v letech 2011 a 2012. Na mezinárodní scéně odehrál Němec již 162 duelů, během nichž nasázel 17 branek a na 23 přihrál.

Program turnaje:

Čechy čeká během druhé reprezentační pauzy již zmíněný prestižní Channel One Cup, na němž se představí Jandačovi svěřenci hned ve třech duelech. Ten první se bude hrát již ve středu 13.12. od 17:30 v pražské O2 Areně, kde se očekává tradičně vyprodaná a bouřlivá hala. Soupeřem bude Finska. O dva dny Češi už v místě konání turnaje, v Moskvě, sehrají od 17:30 duel s Kanadou, a v neděli pak uzavřou celý podnik zápase proti Švédsku.

👥 | Trenerský štáb #narodnitym nominoval pro Channel One Cup následující hráče! 💪🏻🇨🇿

Příspěvek sdílený Česká hokejová reprezentace (@narodnitym),

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál