Meluzín přispěl k vítězství sedmnáctky, osmnáctka převálcovala Německo a vyhrála i třetí zápas na turnaji

B r n o – Čeští hokejisté do sedmnácti let zahájili v pátek trojboj s Finskem. Na stadionu ve Slaném se dařilo českému týmu, který se prosadil ve dvacáté čtvrté minutě, na brance se podílel i brněnský útočník Erik Meluzín. V závěrečné třetině přidali Češi další dvě branky a vyhráli 3:0. Národní tým do osmnácti let odehrál předposlední utkání proti Německu. V sestavě se znovu objevilo i duo komeťáků - Radek Kučeřík a Jan Mlčák. Češi začali výborně a ve dvanácté minutě se dostali do vedení, které po začátku prostředního dějství navýšil Jan Mlčák. Nakonec se národnímu týmu povedlo zvítězit vysoko 7:1 a vyhrát i třetí zápas na turnaji.

Výsledek utkání reprezentace U18

Německo U18 - Česko U18 1:7 (0:1, 0:4, 1:2)
Branky a nahrávky: 54. Kinder (Obu) – 12. Pšenicka (Rychlovský, Pytlík), 22. Mlčák, 27. Peterek (Kučeřík), 28. Pytlík (Rychlovský), 33. Najman (Teplý), 51. Rychlovský, 53. Mužík (Suhrada)

Sestava ČR

Škorpík (Pařík) – Haš, Kučeřík, Suhrada, Poizl, Tureček, Mlčák, Žůrek, Volráb – Teplý (A), Najman, Mužík (C) – Beránek, Peterek, Myšák – Pytlík (A), Pšenička, Rychlovský – Raška, Bernovský, Křemen.

Výsledek utkání reprezentace U17

Česko U17 - Finsko U17 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 25. Chlubna (Novák, Meluzín), 51. Novák (Gut, Baláž), 60. Novák (Gut, Vacík).

Sestava ČR

Bednář (Čajan) – Baláž, Vacík, Hampl, Bláha, Naar, Hrádek, Svach, Malák – Chlubna, Gut (C), Novák (A) – Macháček, Vrhel, Puczek – Meluzín, Ivan, Matěj – Cikhart, Handl, Koláček.

Odehrané v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
HC Kometa Brno

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál