Mezi nominovanými na All Star Cup 2018 je brněnský útočník Martin Nečas

Mezi nominovanými na All Star Cup 2018 je brněnský útočník Martin Nečas
 

B r n o – Na mezinárodní turnaj All Star Cup do Bratislavy byl do nominace trenérů zařazen i útočník Komety Martin Nečas. Turnaj se uskuteční 17. února a mezi sebou budou bojovat výběry slovenské extraligy, české nejvyšší soutěže, německé a rakouské nejvyšší soutěže. Turnaj se bude hrát ve formátu tři na tři, systémem každý s každým. Hrát se bude dvakrát patnáct minut. Prvních třináct minut bude hrubého času, další dvě času čistého.

 

Hlavním trenérem extraligového výběru na únorovém All Star Cupu v Bratislavě bude bývalý reprezentační kouč Vladimír Vůjtek starší. Jeho asistentem bude Viktor Ujčík a generálním manažerem týmu je další někdejší útočník Petr Nedvěd. Realizační tým byl oficiálně představen na nominační tiskové konferenci.

Na vítěze čeká finanční odměna 25 000 eur. Utkání budou hrána na 2 x 15 minut s jedním brankářem a třemi hráči na každé straně. Výběr české nejvyšší soutěže se utká na Zimním stadiónu Ondreje Nepely od 13:30 s výběrem EBEL, od 15:30 s výběrem DEL a od 19:00 s výběrem Tipsport ligy. Zápasy All Star Cupu 2018 budou řídit i hlavní rozhodčí René Hradil s Robinem Šírem.

Vzhledem k formátu turnaje mohli trenéři nominovat maximálně čtrnáct hokejistů, z toho dva brankáře, přičemž každý účastník soutěže musel být zastoupen alespoň jedním hráčem. Ve výběru mohlo figurovat nanejvýš sedm cizinců, v případě Tipsport extraligy nominovali trenéři Kanaďana Bretta Flemminga (Piráti Chomutov) a Švéda Erika de la Roseho (HC Dukla Jihlava). Další, podrobnější informace najdete na www.allstarcup2018.com.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál