.

Mladší dorostenci jsou blízko postupu do semifinále, v pátek doma vyzvou Zlín

Mladší dorostenci jsou blízko postupu do semifinále, v pátek doma vyzvou Zlín
 

B r n o – Čtvrtfinálová série hraná na dva vítězné zápasy odstartovala ve středu ve Zlíně, kde brněnským mladíkům povedlo otočit stav z 3:1 na konečných 3:4 po šedesáti minutách a vybojovali tak důležitý první bod v sérii. V pátek je čeká druhý souboj, tentokrát na ledě DRFG Areny. Utkání začíná v 18:00, připadná výhra Komety znamená pro modrobílé postup do semifinále! Přijďte je podpořit.

 

Mladší dorostenci zakončili nadstavbu třemi venkovními duely, v nichž neztratili žádný bod a vybojovali si tak první pozici ve skupině D, která jako jediná znamenala postup do vyřazovacích bojů. To se svěřencům trenéra Moskala povedlo a po třech dnech je čekala cesta do nedalekého Zlína. Ševci sice v utkání vedli už 3:1, Brňané ale ve druhé části zaveleli k obratu a ve třetí minutě třetí periody poslal Kometu do vedení Meluzín a dokráčela tak k prvnímu bodu v sérii hrané na dvě vítězná utkání.

Mladíci Komety tak už mají na svém kontě čtrnáct vítězných klání za sebou. Od 12. 1. 2017 tak nepoznali hořkost porážky, pouze ve dvou případech museli o své výhře rozhodnout až v prodloužení.

2. čtvrtfinále ELIOD Extraligy mladšího dorostu
pátek
10. 3. 2017
18:00 hod.
Online přenos
HC Kometa Brno PSG Zlín DRFG Arena, Brno
 
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál