.

Mladší dorostenci znají první soupeře nové sezóny. Sezónu zahájí doma proti Liberci

Mladší dorostenci znají první soupeře nové sezóny. Sezónu zahájí doma proti Liberci
 

B r n o – Sobota devátého září. Přesně v tento den odstartuje nová sezóna nejvyšší tuzemské soutěže mladších dorostenců. Titul v ní bude obhajovat rival modrobílých, pražská Sparta a nejen na vloni čtvrté Brňany čeká několik novinek. Brněnské naděje vyzvou v prvním zápase doma Liberec.

 

Herní systém soutěže se nemění. Co ovšem změnu zaznamenalo, jsou hrací dny, respektive jeden z nich. Ke stávajícímu čtvrtku se nově přidá sobota, na úkor neděle. Měnit se také bude obsazení skupin. Slavia se vrací do skupiny Západ. Komeťáci tak do své skupiny střed dostanou Letce z Letňan. Sestupující Kobru Praha, Tábor a Olomouc nahradí celky Třemošné, Havlíčkova Brodu a Techniky Brno.

Základní část soutěže nabídne osmnáct kol, po kterých se všech třicet celků rozdělí do pěti skupin. Dvanáct nejlepších bude mít zajištěnou účast v boji o titul. Zbývajících osmnáct se popere o poslední čtyři místa v play-off. Nadstavbová část se bude hrát na dvacet kol a na jejím konci se dozvíme jména tří sestupujících.

Týmy budou do skupin rozděleny následovně:
Skupina Západ:
HC Slavia Praha, Piráti Chomutov, Slovan Ústí nad Labem, HC Litvínov, HC Energie Karlovy Vary, HC Plzeň 1929, HC Sparta Praha, Rytíři Kladno, HC Meteor Třemošná, PZ Kladno.
Skupina Střed:
HC Kometa Brno, SKLH Žďár nad Sázavou, Mountfield HK, HC Dukla Jihlava, TJ Bílí Tygři Liberec, BK Havlíčkův Brod, HC Motor České Budějovice, BK Mladá Boleslav, HC Dynamo Pardubice, HC Letci Letňany.
Skupina Východ:
VHK Vsetín, HK Mladí Draci Šumperk, HC AZ Havířov 2010, HC ZUBR Přerov, VSK Technika Brno, HC Oceláři Třinec, HC Vítkovice Ridera, PSG Zlín, HC RT TORAX Poruba, HCM Warrior Brno.


V první části sezóny pak Kometa sehraje s těmito soupeři:
Sobota 9. září – 1. kolo:
HC Kometa Brno – TJ Bílí Tygři Liberec

Čtvrtek 14. září – 2. kolo:
HC Dynamo Pardubice – HC Kometa Brno

Sobota 16. září – 3. kolo:
HC Kometa Brno – HC Letci Letňany

Sobota 23. září – 4. kolo:
BK Mladá Boleslav – HC Kometa Brno

Čtvrtek 28. září – 5. kolo:
HC Kometa Brno – HC Dukla Jihlava

Sobota 30. září – 6. kolo:
HC Motor České Budějovice – HC Kometa Brno

Sobota 7. října – 7. kolo:
HC Kometa Brno – SKLH Žďár nad Sázavou

Čtvrtek 12. října – 8. kolo:
Mountfield HK – HC Kometa Brno

Sobota 14. října – 9. kolo:
HC Kometa Brno – BK Havlíčkův Brod

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál