.

Možná jsme si mysleli, že to půjde samo, ale máme aspoň bod, nezoufá Pavel Jekel po prohře se Slavií

Možná jsme si mysleli, že to půjde samo, ale máme aspoň bod, nezoufá Pavel Jekel po prohře se Slavií
 

B r n o – Brněnští junioři si nejdříve připsali dvě výhry proti velice silným celkům - Spartě a Vítkovicím. Poté ale do Brna přijela Slavia, se kterou Kometa sehrála velice vyrovnaný souboj. Ale domácí hráči nebyli ti úspěšnější. Rozhodovalo se až po nájezdech, v nichž hráči z jihu Moravy padli, a tak si připsali jeden bod. Který se také počítá.

 

Co můžeš říct o zápase se Slavií?
Bojovali jsme hned za začátku a ve třetí třetině. To jsme bojovali jako lvi, ale v prostřední části jsme trochu klopýtli. V úvodu jsme si ještě nechali dát zbytečný gól.

Bylo za tím snad to, že jste předtím vyhráli dva zápasy proti silným celkům?
Je možné, že jsme ze začátku byli ukolébaní dvěma předchozími zápasy, které jsme vyhráli. Možná jsme si mysleli, že to půjde samo, ale naštěstí jsme ubojovali bod, protože každý bod se počítá. I díky němu se snad v tabulce posuneme o něco výš a budeme mít větší šanci se dostat do play-off.

Ve třetí části jste hráli dobře, vytvářeli jste si šance. Mrzí inkasovaný gól o to víc?
Bohužel, nedá se nic dělat. Je škoda, že nám neuznali jednu branku.

Co vám toto utkání přineslo?
Ukázalo se, že máme výborný tým. Když se semkneme a bojujeme, můžeme vyhrát s kýmkoliv. I se Spatrou či Vítkovicemi. Ale musíme bojovat všech 60 minut. A ne jen jednu nebo dvě třetiny.

Co bys z pozice gólmana řekl o nájezdech?
První nájezd jsem mohl chytit - střela mířila mezi nohy, ale zaváhal jsem. Druhý nájezd byl dobře nacvičený, to už bylo horší.

Bylo těžké se prokousat přes slávistickou obranu?
Z mého pohledu jsme si to málo dávali. Protože každý se to většinou snažil přejet do pásma většinou přes mantinely, jelikož jsme si málo nahrávali do brejků nebo nastřelovali puky do útočného pásma.

 
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál