.

Olympijský festival nabídl exhibici žáků a autogramiádu Komety. Dorazili hráči i legendy

Olympijský festival nabídl exhibici žáků a autogramiádu Komety. Dorazili hráči i legendy
 

B r n o – Olympijské hry v Jižní Koreji míří ke svému konci, stejně tak vrcholí i olympijský festival na brněnském výstavišti. V pátek odpoledne se v pavilonu Z uskutečnilo exhibiční utkání nejmenších nadějí Komety a brněnského Warrioru. Všichni malí hokejisté posléze dostali na pódiu medaile od hráčů brněnské Komety. Ti se následně fanouškům dlouho ochotně podepisovali.

 

Exhibiční utkání sehráli hokejisté první a druhé třídy Komety proti vrstevníkům z brněnského Warrioru. Někteří z nich si v pátek zahráli vůbec poprvé a rovnou na olympijském festivalu! Na jejich počínání se přišli podívat Martin Nečas, Tomáš Bartejs, Jan Hruška a Martin Dočekal. Právě tito čtyři zástupci extraligového A-týmu vystoupali následně na pódium a všem účastníkům exhibice předali medaile a společně se vyfotili.

„Olympijský festival v Brně je moc dobrý nápad. Exhibiční utkání bylo fajn, jen víc takových," chválil krátce po předávání medailí jeden z rodičů malého hokejisty, jenž právě dostal na krk medaili.

Momentka z exhibičního utkání mezi Kometou a Warriorem. Foto: Anděla Trötzmüllerová.

A jak se areál zamlouval samotným hokejistům? Ti měli po vystoupení na pódiu dostatek času si vše projít. „Abych se přiznal, už jsem tady byl zhruba před týdnem. Mile mě to překvapilo. Třeba biatlonová dráha je super nebo i hřiště na curling. Děti toho určitě využijí," povídal obránce Tomáš Bartejs. Ten, stejně jako obrovská spousta lidí, sledoval v pátek ráno semifinálový zápas české reprezentace. „Měli jsme i dřív trénink, abychom mohli na zápas s Rusy koukat," prozradil Bartejs. „Fandil jsem a věřil až do konce, škoda že to klukům nevyšlo. Rusové hráli ale opravdu dobře, až takový neruský styl," dodal.

O hodinu později dorazili na výstaviště i legendy modrobílého klubu a další hráči současného kádru Komety. Ve stánku Jihomoravského kraje se v odpoledních hodinách uskutečnila autogramiáda právě legend Komety a osmi hokejistů A-týmu společně s krasobruslařkou Eliškou Březinovou, ambasadorkou brněnského festivalu.

Autogramiáda hráčů a legend brněnské Komety na výstavišti. Foto: Anděla Trötzmüllerová.

Více fotografií z festivalu ZDE

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál