Peter Mueller zůstane i nadále v Kometě. Klubu se upsal na další tři sezóny!

B r n o – Výborná zpráva pro fanoušky Komety. V současné době nejlepší střelec Tipsport extraligy Peter Mueller se dohodl s majitelem klubu Liborem Zábranským na trvalejší smlouvě. Americký útočník projevil zájem v Brně i nadále pokračovat, a to na následující tři sezóny. Rozhovor s Peterem Muellerem připravujeme.

„Peter jednoznačně potvrdil předpoklady, kvůli kterým jsme ho do Komety před touto sezónou přivedli. Měl jsem eminentní zájem o prodloužení smlouvy na delší období. Samozřejmě s respektem k tomu, že všichni takoví TOP hráči mají při dlouhodobých kontraktech specifická ujednání, za kterých mohou odejít například do KHL nebo NHL. V případě Petera Muellera jsme tohle plně akceptovali. Smlouva je podepsaná na následující tři sezóny," uvedl při středečním podpisu nového kontraktu majitel klubu a hlavní kouč Komety Libor Zábranský.

„S Peterovým zástupcem Patrickem Pillonim jsme jednali naprosto korektně a konstruktivně. Z toho vyplynula oboustranná spokojenost a závěrečný podpis smlouvy," doplňuje Libor Zábranský.

Peter Mueller aktuálně okupuje čelo tabulky nejlepších střelců extraligy, společně s Petrem Holíkem a Martinem Zaťovičem tvoří nejúdernější trojici celé soutěže. Americký sniper nejenže vede s jednadvaceti góly tabulku střelců, ale postupně se dere i mezi nejproduktivnější hráče. Na prvního Marka Kvapila mu chybí sedm bodů.

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál