Rychlý gól v druhé části nám obrovsky pomohl, říká Petr Žák

Rychlý gól v druhé části nám obrovsky pomohl, říká Petr Žák
 

B r n o – Mladší dorost Komety vyhrál první utkání na vlastním ledě proti Liberci. Do statistik se promítl i útočník s číslem pět- Petr Žák, který dokázal vsítit poslední branku utkání. A právě Petr zhodnotil úspěšný vstup mládežníků do sezóny.

 

Vstoupili jste do nové sezóny výhrou 3:0 proti Liberci. Jak hodnotíte dnešní utkání?
Utkání bylo od začátku napínavé. Liberec byl v první třetině lepší. Od druhé části jsme začali držet krok a hra se přelévala ze strany na stranu. Mám z dnešního utkání dobrý pocit.

Hned v úvodu druhé periody jste dokázali vstřelit gól. Jak moc důležitá tato branka byla?
Určitě to byl důležitý moment utkání. Dokázali jsme se dostat na koně, což nám pomohlo do zbytku utkání, které skončilo s dobrým koncem pro nás.

Během zápasu jste se nechali devětkrát vyloučit, dokonce jste jednou hráli tři proti pěti. Vyslechli jste si nějaké připomínky od trenéra?
Nevyvarovali jsme se zbytečným vyloučením, které nás stály zbytečné síly. Trenér nás v tomto ohledu napomínal. Jsme rádi, že se nám všechny povedlo ubránit.

Vy jste se zapsal do statistik třetím gólem, který se tak často nevidí. Jak jste to viděl vy?
Byla to velká náhoda (smích). Měl jsem štěstí, že mi jejich brankář nahrál puk na brusli, takže jsem puk zpracoval. Naštěstí to tam padlo.

Je důležité vstoupit do nové sezóny výhrou?
Je určitě lepší vyhrát, snad to tak půjde i v dalších zápasech!

 
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál