Sedmá třída Komety vyrazila na trip, podívala se i na extraligové utkání

B r n o – Svěřenci trenérů Jiřího Mífka a Pavla Pazourka na závěr kalendářního roku vyrazili za novými soupeři na západ republiky. V pátek 7. prosince zavítali do Plzně. V normální hrací době zvítězili Indiáni 3:1, prodloužení skončilo remízou 3:3 a následné nájezdy ovládli hráči Komety. Po utkání pokračovali hráči dále až do Karlových Varů, kde viděli extraligový zápas HC Energie Karlovy Vary – HC Dynamo Pardubice.

Sobota 8. prosince byla rovněž plná událostí. Nejprve kluci viděli trénink A-týmu HC Energie, pak fandili svým kolegům z páté třídy. Poté již nastoupili ke svému zápasu a soupeři nedali šanci, zvítězili 19:1. Večer je ještě čekalo 3D kino.

Neděle 9. prosince byla ve znamení cesty nazpět. Po přesunu do Kladna sehráli zápas s domácími Rytíři, a opět byli úspěšní, tentokrát 8:2. Toto vítězství jim zpříjemnilo dlouhou cestu domů. Do Brna dorazili pozdě večer unavení, ale štastní a spokojení, že se mohli zúčastnit takové události.

Pátá třída Komety odehrála utkání s Kladnem. Sedmá třída pro změnu s Plzní. Foto: Roman Čermák.

Odehrané v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
HC Kometa Brno

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál