Sedmnáctka v úvodu do Turnaje pěti nestačila na Rusko

T r a n å s / B r n o – V úterý odstartoval ve švédském Tranås Turnaj pěti zemí, kterého se účastní i česká reprezentace do sedmnácti let včetně Erika Meluzína a Jana Sedláčka. První zápas sehráli svěřenci Karla Berana proti Rusku. Český tým se na začátku druhé třetiny dostal do vedení, když útočník Josef Koláček otevřel skóre zápasu, poté se už však ze vstřelených gólů radovali pouze Rusové a utkání tak nakonec skončilo 4:1 z pohledu soupeře. Další zápas je na programu ve čtvrtek od 15:30 – národní tým změří síly s Finskem.

Výsledek utkání reprezentace U17

Česko U17 – Rusko U17 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)

Branky a nahrávky: 23. Koláček (Luža, Rouha) – 25. Averšin (Ovčinnikov, Kostenko), 40. Udot (Baranov, Kostenko), 41. Ljubčič (Demidov), 52. Ovčinnikov (Gusev)

Sestava ČR