Strašně si tohoto úspěchu ceníme, říká po postupu do finále Marek Škrvně

Strašně si tohoto úspěchu ceníme, říká po postupu do finále Marek Škrvně
 

B ř e c l a v – Česká osmnáctka s pěti komeťáky v sestavě má za sebou další pronikavý úspěch na Memoriálu Ivana Hlinky v Břeclavi, když v dramatickém semifinále zdolala Švédsko 2:1 v prodloužení. Svěřenci trenéra Václava Varadi se stali za posledních čtrnáct let teprve čtvrtým českým výběrem, kterému se povedlo dostat do finále prestižního turnaje. V sobotu může česká osmnáctka získat premiérový titul na Memoriálu. Finále proti USA začne v sobotu v 17:30. Jedním z hráčů Komety, který v Břeclavi reprezentuje Česko, je útočník Marek Škvrně.

 

Marku, jaké jsou pocity po postupu do finále?
Je to naprosto skvělý pocit. Strašně si tohoto úspěchu ceníme, byl to náš cíl.

Co jste říkal na páteční velmi dramatické utkání?
Bylo to určitě vyrovnané, ale všichni si myslíme, že jsme chtěli vyhrát víc. Dali jsme do toho víc než soupeř. Všichni jsme bojovali z posledních sil.

Jak se vám hrálo v té bouřlivé atmosféře?
Fanoušci jsou úžasní. Ještě tady v Břeclavi, jak je hala menší, tak je ten hluk ještě větší.

Hrál jste někdy před takovou kulisou?
Jednou nám v Kometě při rekordu přišly na mladší dorost čtyři tisíce lidi a kulisa byla podobná. Naše výhra byla nyní cennější.

Co pro vás znamená možnost zahrát si na Memoriálu?
Je to obrovská šance se ukázat. Myslím, že každý je hrdý, že může reprezentovat, stejně tak já. Je to obrovská čest mít toho lva na hrudi.

V sobotu vás čeká finále proti USA, s čím do tohoto zápasu půjdete?
Určitě do toho dáme všechno, co v nás zbylo a budeme bojovat do posledních sil.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál