Tři hráči Komety byli nominováni na reprezentační kemp U18

Tři hráči Komety byli nominováni na reprezentační kemp U18
 

B r n o – V Hradci Králové proběhne v pondělí 25. září jednodenní přípravný kemp reprezentačního výběru do 18 let. Kempu se celkem zúčastní 34 hráčů včetně tří brněnských útočníků.

 

Český výběr do 18 let absolvoval Memoriál Ivana Hlinky, který se jako každoročně konal v srpnu v Bratislavě a v Břeclavi. V základní skupině si nevedl špatně, hned na začátku turnaje dokázal porazit tým Švýcarska poměrem 6:2. A ačkoli ve druhém zápase podlehl týmu Švédska 3:7, se stejným skóre vyhrál nad výběrem Američanů. V souboji o finále porazili naši mladíci Rusko poměrem 2:1. Bohužel v závěrečné bitvě o zlato podlehl český tým favorizovaným Kanaďanům a z turnaje si tak odvezl stříbrné medaile.

Svěřence Davida Bruka teď čeká jednodenní přípravný kemp v Hradci Králové, kterého se mimo jiné zúčastní také talentovaní útočníci Adam Gajarský, Vojtěch Střondala a Matěj Svoboda. První dva jmenovaní už za sebou mají i start v A-týmu brněnské Komety.

Po tomto kempu bude v říjnu následovat dvoudenní kemp v Příbrami a necelé dva týdny poté tři přípravná utkání proti výběru Ruska.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál