UŽ MÁTE SVOU KOMETA LEGENDS CASHBACK KARTU? JEŠTĚ NE? ZAREGISTRUJTE SE A ZÍSKEJTE KULICHA ZDARMA!

UŽ MÁTE SVOU KOMETA LEGENDS CASHBACK KARTU? JEŠTĚ NE? ZAREGISTRUJTE SE A ZÍSKEJTE KULICHA ZDARMA!
 

B r n o – První domácí utkání nové sezóny je už za dveřmi a unikátní projekt věrnostního programu Komety proto startuje naplno! Fanouškům HC Kometa Brno přináší řadu výhod, a navíc mohou podporovat i Nadaci Nový Zimák za Lužánky! Registrace a členství v programu je vždy zdarma.

 

Při začátku hokejové sezóny bude bezplatná registrace možná i v DRFG Areně při domácích utkáních Komety. Pro držitele karty navíc chystáme dárek. Pro prvních 1000 z vás, kteří se bezplatně zaregistrují a obdrží věrnostní kartu přímo v DRFG Areně během prvních domácích utkání v září, a to i už od pátku 8.9.2017, máme nachystaného kulicha v komeťáckých barvách zcela zdarma!

Permanentkáři nemusí zoufat. Jejich permanentka je též součástí věrnostního programu Komety a již jsou držiteli Kometa Legends Cashback karty. Nyní vám, permanentkářům, zbývá poslední krok, a to aktivovat svou kartu pomocí registrace. Pokud se bezplatně zaregistrujete mezi první tisícovkou registrovaných během domácích extraligových utkání v září, také na vás bude čekat kulich zdarma.

JAK A KDE SE MOHU PŘI DOMÁCÍM UTKÁNÍ ZAREGISTROVAT?

Zaregistrovat se můžete jednoduše tak, že před, během a po utkání dorazíte ke stánkům ,,Kometa Legends Cashback Card“, které budou umístěny pod tribunami A a C. U těchto stánků vás zaregistrují hostesky pomocí tabletů přímo online nebo vyplníte registrační leták předem rozmístěný na sedačkách v DRFG Areně a odevzdáte ho hosteskám u stánků, následně dostanete kartičku.

Abyste nečekali ve frontě, tak se případně můžete zaregistrovat už během utkání na svém chytrém telefonu online: Odkaz ZDE. a poté si přijít vyzvednout kartičku. Prvních 1000 fanoušků zaregistrovaných na prvních domácích utkáních v září nové sezóny pak dostane u stánků ,,Kometa Legends Cashback Card“ kulicha zdarma!

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál