Reprezentace U20 se sejde ve středu 14. července v Litoměřicích, o dva dny později odletí do Finska, kde ji mezi pondělkem 19. a pátkem 23. července čekají čtyři zápasy. Nejprve nastoupí proti domácí záloze, poté proti elitnímu týmu dvacítky Suomi.
Jakmile Finové odletí na World Junior Summer Showcase do Spojených států, Češi se dvakrát utkají se Švýcary, kteří rovnež budou ve sportovním areálu Vierumäki na soustředění.
Nominace české dvacítky
Brankáři (3):
Michal Postava (Přerov), Nick Malík (Kouvola, Finsko), Jan Bednář (Acadie-Bathurst, QMJHL).
Obránci (10):
Ondřej Baláž (Litvínov), David Jiříček (Plzeň), Stanislav Svozil (Kometa Brno), Jan Hampl, Jakub Šedivý (Benátky nad Jizerou), David Moravec (Mladá Boleslav), Michal Hrádek (Pardubice), Jiří Ticháček (Rytíři Kladno), Matěj Pinkas (Hradec Králové), Michael Krutil (Rockford, AHL).
Útočníci (15):
Josef Koláček, Lukáš Pajer, Tomáš Urban (všichni Litoměřice), Jakub Konečný (Sparta Praha), Michal Gut, Lukáš Stehlík (oba Litvínov), Sebastián Malát (Plzeň), Tomáš Chlubna, Pavel Novák (oba České Budějovice), Gabriel Szturc (Mladá Boleslav), Ivan Ivan, Martin Ryšavý (oba Vítkovice), Stanislav Vrhel (Lahti, Finsko), Jakub Kos (Ilves Tampere, Finsko), Jan Myšák (Laval, AHL).
Náhradníci:
Brankáři: Jakub Málek (Vsetín), Oldřich Cichoň (Sparta Praha), Tomáš Suchánek (Třinec). Obránci: Jiří Háva (Litvínov), Marek Bláha (TUTO Turku, Finsko), Tadeáš Talafa (Växjö, Švédsko), Filip Jansa, Filip Kovář (oba Benátky nad Jizerou), Tomáš Tomek (Sparta Praha), Dominik Vacík (Mladá Boleslav), Vladimír Kremláček, David Špaček (oba Plzeň). Útočníci: Jaroslav Chmelař (Jokerit Helsinky, Finsko), Joshua James Mácha (Olomouc), Josef Slavíček (Sparta Praha), Jakub Malý, Erik Meluzín (oba Kometa Brno), Dominik Binias (Fribourg-Gottéron, Švýcarsko), Štěpán Macháček (Frýdek-Místek), Michal Rouha (Litoměřice), Marcel Marcel (Plzeň), Šimon Marha (Ambri-Piotta, Švýcarsko), Jakub Altrichter (Mora, Švédsko).
Realizační tým:
Manažer: Otakar Černý
Hlavní trenér: Karel Mlejnek
Asistenti trenéra: David Bruk a Pavel Trnka
Trenér brankářů: Martin Láska
Videotrenér: Benjamin Sequens
Lékař: Jaroslav Budín
Fyzioterapeut: Miloš Pojer
Kondiční trenér: Jan Jiskra
Kustod: Jan Vejvoda
Kustod/masér: Václav Vejvoda
Program zápasů ve Vierumäki
Pondělí 19. července:
14:00 Finsko "19" – Česko "20"
18:00 Finsko "20" – Švýcarsko "20"
Úterý 20. července:
14:00 Finsko "19" – Švýcarsko "20"
18:00 Finsko "20" – Česko "20"
Čtvrtek 22. července:
17:30 Švýcarsko "20" – Česko "20"
Pátek 23. července:
17:30 Česko "20" – Švýcarsko "20"