VIDEO: Po půldenním cestovním maratonu dorazili hráči Komety do dějiště turnaje

VIDEO: Po půldenním cestovním maratonu dorazili hráči Komety do dějiště turnaje
 

Neumarkt - Výprava Komety absolvovala porci 750 kilometrů a navštívila během jednoho dne hned tři státy. Z Brna se hokejisté rozjeli vstříc turnaji Dolomiten cup kolem 11 hodiny dopolední. Přes Rakousko a Německo dorazili kolem 22 hodin večer do Itálie, konkrétně do Neumarktu, kde se mezinárodní konfrontace čtyř klubů uskuteční.

 

Sobotním soupeřem Komety bude od 20:00 Norimberk Ice Tigers. Turnaje se účastní také další celek z nejvyšší německé soutěže Augsburg Panthers a účastník EBEL Klagenfurt. Duel mezi obě celky se odehrál v pátek večer, Augsburg vyhrál 4:1 a zahraje si finále.

Hráči a celý realizační tým Komety po náročné cestě ihned zamířili na večeři a poté se přesunuli do svých pokojů, aby načerpali síly na sobotní, respektive nedělní program. S týmem mimo jiné přijel i Martin Zaťovič, který nám ve videorozhovoru sdělil své pocity po příjezdu do Itálie.

Kometě bude na turnaji chybět Ondřej Němec a Jan Káňa, oba borci doléčující zranění, volno dostali například Leoš Čermák, Martin Erat, Tomáš Malec, nebo Marek Kvapil. Naopak s týmem jsou pod působivými vrcholy Dolomit oba brankáři - Karel Vejmelka a Marek Čiliak, nechybí zkušený bek Jožo Kováčik, dále útočník Jan Hruška, bratři Zohornové, Vojtěch Němec, Tomáš Vincour, Martin Dočekal a další. Kompletní sestavu upřesníme po sobotním dopoledním rozbruslení.

6. přípravné utkání
sobota
13. 8. 2016
20:00 hod.
Psaný onlajnVstupenky
Norimberk Ice Tigers HC Kometa Brno Würth Arena, Neumarkt
 
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál