VIDEO: Kometa má za sebou první trénink ve Würth Areně. Večer nastoupí proti Norimberku

VIDEO: Kometa má za sebou první trénink ve Würth Areně. Večer nastoupí proti Norimberku
 

N e u m a r k t – Po snídani vyrazila početná komeťácká výprava směrem ke stadiónu v Neumarktu, kde se koná tradiční Dolomiten Cup. Svěřenci hlavního kouče Libora Zábranského absolvovali rozbruslení a zvykali si na místní ledovou plochu. Sympatická hala v Dolomitech pojme kolem tisícovky diváků, večer se při utkání Komety čeká vysoká návštěva, neboť na utkání přijedou i fandové modrobílé šlechty. Takže by mohlo být na zimáku docela plno. A jak se na duel s německým soupeře těší devatenáctiletý hokejista Roman Dymáček? To naleznete ve videorozhovoru.

 

Duel mezi Kometou a Norimberkem odstartuje ve 20:00 hodin a je to poměrně správné řešení, neboť v Itálii je nyní počasí vyloženě na koupání, vysoké teploty vybízí k jiným činnostem, než-li k hokejovým hrátkám. Ovšem hokejisté nepřijeli na výlet, večer je čeká zajímavá a jistě napínavá konfrontace s německým soupeřem.

Dopoledne se hokejisté zabydleli ve své šatně, která je nedaleko od ledové plochy a postupně si zvykali na led Würth Areny. „S ledem jsem spokojený, aréna vypadá pěkně. Uvidíme, v jakém stavu bude plocha, až se diváky zaplní celá hala," komentuje prvotní setkání s dějištěm turnaje Martin Zaťovič.

6. přípravné utkání
sobota
13. 8. 2016
20:00 hod.
Psaný onlajnVstupenky
Norimberk Ice Tigers HC Kometa Brno Würth Arena, Neumarkt

Po zhruba čtyřicetiminutovém rozbruslení se celá výprava vydala z Neumarktu do Salorna, které leží zhruba 10 km od stadiónu. Oběd, odpočinek a večer jdeme na to. Z místa Dolomiten Cupu se přihlásíme prostřednictvím onlajn přenosu a po utkání samozřejmě přineseme reportáž a bezprostřední ohlasy hokejistů Komety.

Předpokládaná sestava Komety:
Vejmelka (Čiliak) – Štencel, Gulaši, Kováčik, Trška, Šnajnar, Vágner, Koch – J. Hruška, Zaťovič, V. Němec, Vincour, R. Zohorna, H. Zohorna, Dostálek, Dymáček, Havránek, Vondráček, Dočekal, Haščák.

Fotogalerie z tréninku naleznete ZDE.
 
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál