VIDEO: Šestiletý Gabriel vypracoval taktiku na finálové zápasy. Libor Zábranský mu přijel osobně poděkovat

B r n o - Možná si vzpomenete na poměrně nedávný příběh malého Daníka, který v loňské sezóně poslal na brněnský klub dopis a v něm zlaté penízky. Majitel Komety Libor Zábranský se s ním následně potkal v jeho domově a na ukázku mu přivezl mistrovský pohár, věnoval mu dres a drobné dárečky.
Příběh malého Daníka vidělo téměř 320 tisíc diváků, vzpomenout si na něj můžete ZDE.

Nyní dostal před finále play-off s Třincem prostřednictvím MŠ Kometka další velmi pěkný dopis, tentokrát od Gabriela Kříže z anglické třídy. Byla v něm namalovaná taktika a takový návod, jak vyzrát na našeho finálového soupeře. Jak následně na dopis po zisku mistrovského titulu reagoval kouč a majitel Komety Libor Zábranský? Více uvidíte ve videoreportáži.

Gabriel je velkým fanouškem Komety a rozhodl se, že po postupu Komety do finále zaklepe na dveře ředitelny Mateřské školky Kometka, aby předal paní ředitelce Lence Řeholové dopis, který je směřován pro majitele a trenéra v jedné osobě Libora Zábranského. „Vypracoval jsem vám obrázek (taktický plán pro finálové zápasy Komety s Třincem) a chtěl bych ho předat panu trenérovi," řekl tehdy v ředitelně školky, do které zároveň chodí.

Ve čtvrtek proběhlo v MŠ Kometka setkání mladého Gabriela s Liborem Zábranským. Kouč Komety mu poděkoval a na oplátku mu ukázal pohár, zlatou medaili a všem dětem ve třídě předal drobné dárečky, podepsané kartičky a mistrovský plakát. Také se dlouze všem malým zájemcům podepisoval.

Libor Zábranský s malým Gabrielem rozebírají taktiku na novou sezónu.
Dárek od dětí z MŠ Kometka pro hráče Komety, kterým byl obrázek s pohárem předán do kabiny.