Záštitu nad 6. ročníkem EKO Dne s Kometou převzal primátor statutárního města Brna Ing. Petr Vokřál

Záštitu nad 6. ročníkem EKO Dne s Kometou převzal primátor statutárního města Brna Ing. Petr Vokřál
 

B r n o – Přivést děti ke vztahu k životnímu prostředí, ekologii a třídění odpadu. To je cílem tradiční akce EKO Den s Kometou, jejíž šestý ročník se uskuteční ve středu 6. června v okolí řeky Svratky v brněnských Pisárkách. Děti ze škol, školek a dětských domovů z celého Jihomoravského kraje zde spolu s hokejisty mistrovské Komety a generálním partnerem akce Lesy města Brna vyčistí přírodu a budou soutěžit v rámci znalostí péče o přírodu a životní prostředí. Akce se koná pod záštitou primátora statutárního města Brna Ing. Petra Vokřála.

 

Pro děti je připraven bohatý doprovodný program v čele s autogramiádou hokejistů Komety, kteří na jaře vybojovali rekordní 13. mistrovský titul.

V roce 2018 si připomínáme výročí 100 let od založení Československa. Právě ve středu bude na břehu řeky Svratky v Pisárkách vysazena 28. lípa v rámci akce Jihomoravského kraje 100 lip – 100 oslav za účasti náměstkyně hejtmana Taťány Malé. Motivem tohoto projektu je připomínka hrdinských činů lidí, kteří se zasadili o svobodu našeho národa. Lípa srdčitá je totiž symbolem demokracie, ale také lidské pospolitosti a hrdosti.

 
 

Tento den před lety×
Dnes v 16:20 | Muži
HC Kometa Brno
Bílí Tygři Liberec

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál