.

Podařený výkon! Junioři si v Boleslavi s chutí zastříleli

Podařený výkon! Junioři si v Boleslavi s chutí zastříleli

BK Mladá Boleslav - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 12. Krejčík (Musliu, Dančišin), 30. Outrata (Kalaš, Straka), 58. Outrata (Flynn, Horský) – 18. Kratochvíl, 18. Hasoň, 20. Horký (Mlynář, Zábranský), 21. Havlát (Horký, Mlynář), 25. Škvrně (Sedláček, Dymáček), 35. Čejka (Střondala, Hasoň), 49. Kratochvíl (Šnajnar, Škvrně). Rozhodčí: Škrobák – Horažďovský, Marek. Vyloučení: 11:9. Využití: 1:1. Diváci: 82. Střely na branku: 27:44. Průběh utkání: 1:0, 1:5, 2:5, 2:7, 3:7.
BK Mladá Boleslav: Krofta (21. Groh) – Linhart, Mašek, Uřidil, Horský, Marček, Mlčoch – Prokop, Musliu, Planý, Kuncek, Kalaš, Straka, Dančišin, Krejčík (C), Flynn, Outrata, Veselý, Jindra
HC Kometa Brno: Dostál – Šnajnar, Slabý, Sedláček, Zábranský, Jeřábek, Kowalczyk – Havlát, Svoboda, Hasoň, Gajarský, Škvrně, Čejka, Horký, Mlynář, Dymáček, Kratochvíl (C), Střondala, Jaycay

B r n o – Svěřenci trenéra Pazourka vyrazili do Boleslavi. V úvodu se domácí dostali do vedení, které si několik minut udrželi. Poté ale Brňané otevřeli střelnici a zasypali svého soupeře brankami. Dvakrát se prosadil kapitán Petr Kratochvíl, celkově Kometa vyslala skoro dvakrát více střel na bránu, než domácí Bruslaři.

Komentář k zápasu

Utkání začalo vyrovnaně. Oba celky si připravily několik šancí, žádný puk ale do brány nezapadl. Až ve dvanácté minutě, kdy hráli domácí přesilovku, se prosadil Matěj Krejčík pohotovou střelou z levého kruhu - 1:0. Necelé tři minuty před první sirénou dokázali Brňané srovnat. Petr Kratochvíl založil protiútok a nechytatelnou střelou vyrovnal - 1:1.

Uteklo 43 sekund a Jan Hasoň obrátil skóre zápasu, když propálil domácího gólmana z pravého křídla - 1:2. Za necelou minutu a půl mělo opět radost hosté z Brna, vedení navýšil Luboš Horký z úniku - 1:3.

Do další periody vstoupili mladoboleslavští s druhým gólmanem. Ten ale brzy inkasoval. Po devětatřiceti sekundách se trefil Robert Havlát po přesné nahrávce Horkého - 1:4. O další čtyři minuty později dal důvod k radosti Kometě Marek Škvrně, jenž vypálil přesně z levého kruhu - 1:5.

Přesně v polovině utkání došlo ke snížení. Vojtěch Outrata překonal Dostála po nahrávce Kalaše - 2:5. Periodu uzavřela odpověď Brna. Jakub Čejka předvedl se Střondalou pohlednou akci a zakončil nad rameno brankáře - 2:6.

V deváté minutě třetí třetiny přišla poslední trefa Brna. Kapitán Petr Kratochvíl se natlačil před bránu a bekhendem vystřelil už svůj druhý gól v utkání - 2:7. Dvě a půl minuty domácí ještě lehce zmenšili náskok soupeře. Vojtěch Outrata dotlačil puk za ležícího gólmana Brna - 3:7.

Ohlasy trenérů

MBL Připravujeme.
KOM Pavel Pazourek: Začali jsme vlažně a prohrávali jsme, když jsme dostali branku v oslabení. Od té doby jsme se ale zvedli. Kluci podali výborný, aktivní a týmový výkon, chodili jsme do brány a celkově jsme odehráli výborný zápas.
 
 
 
 

Související články

Statistiky zápasu

Sezóna:
JUN SDO MDO DOR  
8 7 6 5 4 3 2 1  

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál