Derby pro Kometu! Starší dorost dokázal porazit Warrior a upevnil si třetí pozici

HCM Warrior Brno - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 21. Mudrych (Hubáček) – 16. Kunc (Kowalczyk, Kadlic), 23. Minárik (Kunc), 28. Vašíček (Kowalczyk, Kadlic), 46. Gajarský (Kowalczyk, Vašíček), 52. Popelka, 59. Meluzín (Gajarský, Kavický). Rozhodčí: Sofka – Král, Hübl. Vyloučení: 7:6. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 97. Střely na branku: 24:46. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:6.
HCM Warrior Brno: Kašpar – Daněk, Miloš, Branžovský, Mrkvica, Šutera – Mudrych, Coufal, Frimel, Hubáček, Ludvík, Vysloužil, Bocián, Antoňů, Brůžek
HC Kometa Brno: Holata – Věžník, Kowalczyk, Sedláček T., Sedláček J., Vašíček, Studený, Buchal – Popelka, Caha, Minárik, Gajarský, Meluzin, Zajíček, Kavický, Del Favero, Kunc, Kadlic

B r n o – Starší dorost brněnské Komety odehrál v rámci sedmnáctého kola extraligy staršího dorostu derby proti Warrioru Brno. Hokejisté Komety měli větší část utkání hru pevně ve svých rukou a dokázali si ze zimního stadiónu na Úvoze přivést tři důležité body. Třemi body se prezentoval reprezentační obránce Daniel Kowalczyk.

Připravujeme...