HC Kometa Úvoz - BK Havlíčkův Brod

Branky Brna: 1:1 Zavadil, 2:1 Sedláček T., 3:1 Lesonický (Najt)
HC Kometa Úvoz: Vrba (Hubáček) - Najt, Kříž, Jandourek, Foral, Krytinář, Sedláček, Kevezsda, Šmíd - Lesonický, Fuchs, Novotný - Sendler, Zavadil, Čech - Novák, Ondrášek, Sedláček - Lainka, Chudý, Harmín

Po pěti vítězstvích v řadě za sebou, přišla ledová sprcha z Vysočiny. Hráči Komety nastoupili do zápasu notně vyhecovaní, ale havlíčkobrodští se nezalekli a byli to naopak oni, kdo diktoval tempo hned od začátku zápasu. První gól padl do branky Komety po nejistém zákroku golmana. Naštěstí pro Kometu si soupeřův brankář počínal obdobně a po pár minutách inkasoval po střele Zavadila z poloviny hřiště. Kometa posléze ještě dvakrát skórovala a vše nasvědčovalo tomu, že zápas bude sice dramatický, ale s vítězným koncem. Bohužel někteří hráči si počínali jako mistři světa a to přispělo k první porážce. K tomu všemu byl celý zápas ovlivněn výkonem hodonínského rozhodčího, který zápas totálně nezvládl. Pan sudí, který Kometě pískal i zápas s Pelhřimovem (podobně špatně) má zřejmě psychické, sexuální nebo jiné problémy, ale určitě by to neměl být on, kdo zabavuje registračky. Havlíčkův Brod si dva body zaslouží a na závěr nutno dodat, že po předchozích zápasech, kdy naši hráči nejen vítězili, ale předváděli i vcelku pohledný hokej, to byl hnusný tříhodinový zážitek ochucený cca 40 vyloučeními.