Dorost nastřílel v Českých Budějovicích čtrnáct branek a má osmou výhru v řadě!

HC České Budějovice - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 15. Kašpar (Pitel), 33. Sochor (Cibulka), 51. Lukeš (Hála), 58. Lukeš (Kříž, Cibulka), rozh. náj. Cibulka – 20. Sedláček (Otava), 20. Kos (Sedláček), 22. Brabenec (Svozil), 26. Kos (Svozil), 27. Otava (Šalé), 27. Fajmon (Kos, Brabenec), 29. Brabenec (Vacek), 39. Mišiak (Sever), 40. Šalé (Otava, Sever), 42. Běhůnek (Kos, Brabenec), 43. Kos (Sedláček, Brabenec), 47. Harmim (Šalé, Otava), 52. Brabenec (Fajmon), 55. Kos (Fajmon, Svozil). Rozhodčí: Šperl – Kreuzer, Zedníková. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 99. Střely na branku: 37:56. Průběh utkání: 1:0, 1:7, 2:7, 2:12, 3:12, 3:14, 4:14.
HC České Budějovice: Lidák – Novák, Fousek, Cibulka, Hail, Punda, Hromada – Hála, Kříž, Lukeš – Kašpar, Braun, Petrásek – Pitel, Kumpfmüller, Kudrnáč – Kuvář, Dubský, Sochor
HC Kometa Brno: Bizoň – Řehák, Vacek, Běhůnek, Ulbricht, Fajmon, Prčík, Svozil – Nesvadba, Brabenec, Kos – Otava, Šale, Sever – Sedláček, Linka, Harmim – Mišiak

Č e s k é B u d ě j o v i c e – Modrobílí dorostenci mají za sebou další skvělý zápas a stejně jako zatím vždy v letošní sezóně s vítězným koncem. Lídr tabulky přidal osmou výhru v osmi zápasů na ledě Českých Budějovic, kde si otevřel regulérní střelnici. Brňané o výsledku duelu rozhodli ve druhé části, kdy se prosadili hned sedmkrát, a celkově pak zvítězili málo vídaným výsledkem 14:4! Bonusový bod v nájezdech brali Jihočeši. Další duel mají komeťáci na programu hned o den později od 15:30 v Táboře.