.

Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2012 byly zveřejněny tyto aktuality:

30.3.Haluza se připojil ke KometěÚtočník Petr Haluza, jenž byl na hostování v prvoligové Olomouci, se do konce sezóny vrací do Komety. V první lize letos nasbíral 42 bodů ve 47 zápasech a byl nejproduktivnějším hráčem týmu. Stejný kousek se mu povedl i v play-off, kde zaznamenal 10 bodů ve dvanácti zápasech.
30.3.Kometa vetuje rozhodčíHC Kometa Brno se po třetím utkání semifinále proti Plzni rozhodl vetovat hlavního rozhodčího Jana Hribika a čárové Marka Hlavatého a Rudolfa Tošenovjana.
25.3.MS žen a sledge hokejeOd neděle 25. března můžete na webech Českého svazu ledního hokeje a na Onlajny.com sledovat podrobné zpravodajství z mistrovství světa žen divize I a z mistrovství světa ve sledge hokeji s českou účastí.
19.3.Holec ve FanshopuBěhem dnešního utkání Komety můžete ve Fanshopu narazit na Míru Holce. Pomůže vám s výběrem zboží z nové play off edice!
14.3.Kurzy brusleníNejbližší kurz bruslení s Kometou pro nejmladší hokejisty se bude konat v neděli 18.3.2012 v KAJOT ARENĚ. Začínat se bude v 8:00 a končit o hodinu později.
12.3.Milam k disciplinárceHC Kometa Brno poslala námět k posouzení nešetrného zákroku Američana Troye Milama na Jakuba Svobodu z nedělního utkání se Spartou na disciplinární komisi APK LH.
8.3.Tipovací soutěžTipujte zápasy Česká pojišťovna play-off Tipsport extraligy na tipovacka.onlajny.com.
1.3.Vstupenky na čtvrtekNa druhý domácí zápas předkola play-off HC Kometa Brno - Rytíři Kladno půjde do čtvrtečního volného prodeje cca 500 vstupenek. Z tohoto množství je 200 na sezení. Předprodej probíhá na hlavní pokladně KAJOT ARENY. Utkání začne v 18:10 hodin.
1.3.Kurzy brusleníNejbližší kurz bruslení s Kometou pro nejmladší hokejisty se bude konat v neděli 4.3.2012 v KAJOT ARENĚ. Začínat se bude v 8:00 a končit o hodinu později.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál