Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

25.5.PŘIPRAVUJEMEPro všechny fanoušky Komety Brno připravujeme i v letních měsících doprovodné akce. Těšit se můžete na druhý ročník cestovatelské soutěže Tour de Morava, která bude opět probíhat napříč Jihomoravským krajem a navštívit můžete zajímavá města a místa v Království Komety. Soutěž odstartujeme v červnu. V měsíci červnu také připravujeme tradiční přátelské fotbalové utkání. Tentokrát bude Kometa hrát v sobotu 18. června 2011 s týmem TJ Sokol Velké Němčice a utkání se odehraje u příležitosti oslav 80 let tamního fotbalového klubu. Samozřejmostí je bohatý doprovodný program. Hned týden na to, v sobotu 25. června 2011, můžete za Kometou zavítat do nákupního centra Olympia v Modřicích, kde se uskuteční velká letní akce „Kometa Inline Day“ u příležitosti začátku prázdnin. Těšit se můžete na různé soutěže, autogramiádu hráčů a mnoho dalšího.
25.5.MS v inline hokeji v ČROd čtvrtka 26.5. do neděle se na ZS Beroun uskuteční 2. Mistrovství světa veteránů v inline hokeji, kde budou Češi obhajovat loňské zlaté medaile. Více na www.beroun2011.eu. V druhé polovině června pak budou Pardubice hostit Mistrovství světa mužů v inline hokeji pod hlavičkou IIHF, kde budou chtít Češi zlepšit nebo alespoň zopakovat loňské stříbro. Více na www.inlineHockey2011.com.
25.5.Procházka do PolskaÚtočník Radek Procházka, jenž odehrál poslední dvě sezóny v brněnské Kometě, se stěhuje do polské Osvětimi, kde bude hrát nejvyšší polskou hokejovou ligu. V Brně odehrál 99 utkání a získal 34 kanadských bodů.
23.5.Mladí reprezentantiPřestože naplno probíhá letní příprava, některé mládežnické reprezentace České republiky již zahájily první letní kempy. Do výběru U16 byla vybrána hned čtveřice hráčů Komety: Pavel Jenyš, Jakub Boltvan, Jakub Zbořil a Patrik Štancl. V reprezentaci do sedmnácti let je brankář Komety Pavel Jekel, no a ve výběru U18 jsou v pozici náhradníků Lukáš Klimeš s Janem Sedlákem.
19.5.Hokejový týdenBlog webu Onlajny.cz začal zveřejňovat pravidelnou mimosezónní rubriku Hokejový týden, která shrnuje vše důležité v českém hokeji v období před začátkem nové sezóny.
16.5.Pomáhejte kosmetikouNákupem přírodní kosmetiky paní Liběny Hlinkové můžete stále přispět do Nadačního fondu Ivana Hlinky na podporu bývalých hokejistů a jejich rodin v obtížných životních situacích. Každou objednávkou na www.libenahlinkova.cz pomůžete fondu 10 korunami.
15.5.Česko bere na MS bronz!Po loňském zlatu získala česká hokejová reprezentace na MS opět medaili. Do finále sice Česko neproklouzlo, v boji o bronz ale uspělo v boji proti Rusku (7:4), které porazilo už podruhé na turnaji. Z třetího místa z turnaje na Slovensku se může radovat i útočník Komety Petr Hubáček, jenž tak zkompletoval svoji medailovou sbírku ze světových šampionátů (MS 2006 - stříbro, MS 2010 - zlato, MS 2011 - bronz).
13.5.Dlouhý dnes na RonduPokládejte otázky na Radka Dlouhého. Hlasatel Michal Chylík si z nich vybere ty nejlepší a v rámci rozhovoru s Radkem Dlouhým mu je při příležitosti živého sledování utkání o finále slovenského mistrovství světa v brněnské hale Rondo položí. Ptát se můžete zde.
9.5.Lubina v PardubicíchTrenér Ladislav Lubina, jenž vedl Kometu v loňském ročníku Tipsport extraligy od 5.11.2010 jako hlavní trenér, se vrací do Pardubic. Od nové sezóny zde bude u prvního mužstva společně s Pavlem Hynkem.
5.5.Balej do SlovanuÚtočník Jozef Balej odchází z Komety do slovenského týmu HC Slovan Bratislava. V městě současně konaného mistrovství světa uzavřel smlouvu na dva roky.
2.5.Tisková konferenceV pondělí proběhne od 10:00 tisková konference týmu HC Kometa Brno. Budou na ni představeni trenéři na sezónu 2011/2012 a také nové posily. Hovořit by se mělo také o vizi na nový extraligový ročník. Online přenos můžete sledovat ZDE.
2.5.Slovenské MSPetr Hubáček asistoval na slovenském mistrovství světa u první branky Michaela Frolíka. Ukázalo se, že tato branka byla proti Dánsku rozhodující, protože Češi nakonec vyhráli 6:0 a s předstihem si zajistili postup ze základní skupiny. Příští utkání hraje výběr kapitána Rolinka ve středu od 20:15 proti Finsku.
1.5.SMS servis z MSChcete-li na svůj mobilní telefon dostávat SMS zpravodajství ze zápasů českého týmu na MS v hokeji, zaregistrujte si SMS servis. Můžete si nechat posílat SMS po každém gólu, na konci každé třetiny nebo na konci zápasu. Více o SMS servisu na www.hokejsms.cz.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál