.

Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

28.6.VuvuzelyV zájmu zachování jedinečné atmosféry, která panuje během domácích utkání Komety Brno v hale Rondo, nebude umožněn vstup s vuvuzelou na všechna domácí utkání Komety. Zákaz vnášení vuvuzel platí i na všechna přípravná utkání Komety v hale Rondo. Děkujeme za pochopení.
28.6.Nálepky Pro velký zájem o speciální nálepky s logem Komety, určené na zadní sklo automobilu, jsme pro všechny zájemce připravili novou možnost, jak tuto nálepku získat. Tentokrát nalepíme zdarma dalších 50 kusů nálepek. Lepíme v sobotu 17.července 2010 od 16.00 hodin ve Sport Baru Kometa v Pasohlávkách (Kometa Point). Upozorňujeme, že tyto nálepky jsou bez nároku na získání nového dresu Komety zdarma. Tuto možnost mělo pouze prvních 130 fanoušků.
26.6.FotbálekDnes (tj. v sobotu 26.6.) od 16.00 hod. odehrají hráči Komety Brno přátelské fotbalové utkání s týmem SK Žebětín. Bližší informace naleznete zde. Přijďte povzbudit tým Komety!
21.6.Tour de MoravaVeškeré informace o Tour de Morava včetně kompletního seznamu Kometa pointů naleznete zde.
21.6.RozlosováníV sekci ZÁPASY naleznete nově rozlosování celé základní části sezóny 2010/2011.
17.6.STEHLÍK V KOMETĚFanoušci extraligového hokeje v Brně se mohou těšit na novou posilu. Dnes s Kometou podepsal smlouvu slovenský obránce Richard Stehlík!
16.6.Bonusový POINTDíky mnoha kladným ohlasům na sobotní start letní akce Tour de Morava, jsme pro vás připravili další možnost osobní registrace do tohoto projektu. Během pátečního křtu parníku Kometa (18.6., od 17.00 hodin) se můžete zaregistrovat přímo na místě! Navíc získáte další BONUSOVÉ razítko do pasu a prvních 20 registrovaných na této akci získá dárek od Komety. Více informací o páteční akci naleznete v aktualizovaném článku zde.
11.6.Tour de MoravaPokud chcete vyrazit zítra (tj. v sobotu 12.6.) na první jízdu Tour de Morava přihlašte se o svůj pas ještě dnes do 16 hodin na tour@kometagroup.cz a cestujte s námi po partnerských městech Jižní Moravy! Registrovat se je možné i přímo na startu v Modřicích a poté emailem v průběhu celé akce! Více info zde.
9.6.BesedaPETR HUBÁČEK, čerstvý hokejový mistr světa a JOSEF ČERNÝ, hokejová legenda, účastník dvanácti mistrovství světa, čtyř olympiád, majitel šesti stříbrných a pěti bronzových medailí budou besedovat zítra (10.6.2010) v klubu Šelepova No.1 od 18:00! Besedu povede moderátor České televize ONDŘEJ TOMEK.
8.6.ONLINE KLUBNevíte co v létě s volným časem? Zaregistrujte se do ONLINE KLUBU a budeme Vám pravidelně zasílat na Váš email tipy na výlety po Království Komety!
8.6.Lepení v EurocaruV sobotu 5.6. si další fanoušci nechali vyzdobit svůj vůz samolepkou KOMETA. Fotografie zde.
7.6.Tour de MoravaRozjeďte to s Kometou na TOUR de MORAVA. Přihlašte se o svůj pas na tour@kometagroup.cz a cestujte s námi po partnerských městech Jižní Moravy! Hledejte Kometa POINTy, sbírejte razítka a benefity a vyhrávejte zajímavé ceny! Více info zde.
4.6.Lepení v EurocaruNezapomeňte na zítřejší (5.6.2010) lepení limitované edice nálepek na zadní skla automobilů v Eurocaru. Lepit se bude od 14:00. Více info zde.
1.6.Mapka TdMDo článku jsme přidali mapu Kometa Pointů na TdM.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál