Reprezentační dvacítka s pěti komeťáky v sestavě porazila Finsko 5:1

Reprezentační dvacítka s pěti komeťáky v sestavě porazila Finsko 5:1
 

V i e r u m ä k i – Dva duely, dva rozdílné výsledky. Zatímco pondělní utkání s Finskem česká reprezentace do 20 let ztratila, v tom úterním se radovala z vítězství 5:1! Ze severského miniturné se tak vrací s vyrovnaným skóre 1:1 na zápasy. Pod úterní triumf se podepsala i pětice brněnských hráčů Dalimil Mikyska, Libor Zábranský ml., Martin Nečas, Karel Plášek (na snímku) a Marek Škvrně. Program reprezentační dvacítky pokračuje za měsíc turnajem ve Švédsku.

 

FINSKO – ČESKO 1:5 (0:2, 0:3, 1:0)

Branky a nahrávky: 60. Klemetti (Tanus, Honka) – 8. Buchtela (Jeník, Kern), 19. Bukač (Nečas, Kaut), 26. Jeník (Hrabík), 35. Kern (Safin, Buchtela), 39. Blümel. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.

Finsko: Luukkonen – Laaksonen, Anttalainen, Honka, Utunen, Isiguzo, Teräväinen, Vesterinen, Salmela – Kakko, Kotkaniemi, Nyman – Klemetti, Tanus, Talvitie – Päkkilä, Koskenkorva, Petman – Engberg, Maansaari, Jokinen. Trenér: Ahokas.
Česko: Patera – Bukač, Mikyska, Buchtela, Zelingr, Zábranský, Šalda, Bednář – Kaut, Nečas, Plášek – Jeník, Hladonik, Kern – Safin, Hrabík, Kvasnica – Dvořák, Navrátil, Blümel – Škvrně. Trenér: Varaďa.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál