Vojtěch Střondala po vypjatém utkání s Mountfieldem: Jsme rádi za zisk dvou bodů

Vojtěch Střondala po vypjatém utkání s Mountfieldem: Jsme rádi za zisk dvou bodů
 

B r n o – Starší dorost v sobotu odehrál třetí utkání ve skupině o pořadí v play-off. Tentokrát proti Mountfieldu z Hradce Králové. Brňané si během druhé třetiny dokázali vybudovat třígólový náskok. Ten však Hradec dotáhl a záhy se dostal do vedení. Prohru Komety odmítl Vojtěch Střondala, který pět minut před koncem vyrovnal a v prodloužení svým třetím gólem v utkání rozhodl.

 

Jak hodnotíte dnešní vypjatý zápas, který jste zvládli po prodloužení?
Myslím si, že Hradec byl kvalitní soupeř. Do zápasu jsme si řekli, že vstoupíme soustředěně a nebudeme dělat chyby, to se nám v první polovině utkání dařilo. Jsme rádi za dva získané body.

Jsou dva body ztráta, když jste vedli ve druhé třetině o tři góly?
Určitě je to ztráta. Vedli jsme nejdříve o tři branky, pak ještě o dvě, ale nestačilo to. Soupeř se postupem času zlepšoval a dokázal se gólově dotáhnout. Ztráta to určitě po průběhu zápasu je, ale i tak jsme za dva body z prodloužení rádi.

Čím si vysvětlujete, že jste ztratili takový náskok?
Trochu jsme polevili a přestali hrát. Tím jsme soupeři nabídli velkou šanci vrátit se do utkání. Hradec je kvalitní tým, takže nabídnutou šancí nepohrdl a dokázal srovnat skóre. Naštěstí jsme se dostali zpátky do hry a v prodloužení rozhodli.

V prodloužení jste dokázal rozhodnout a připsat si hattrick, oslavíte to nějak?
Nijak zvlášť to oslavovat nebudu. Jen si dám dobrou večeři. Každopádně bych chtěl poděkovat spoluhráčům, kteří mi pomohli. Bez nich bych to nedokázal.

Dva góly jste dal nechytatelnou střelou hned po přejetí modré. Byl to jediný recept na vstřelení branky?
To si nemyslím, určitě to nebyl jediný recept. Několikrát jsem to tam zkusil a naštěstí to padlo. Bylo to spíše o štěstí.

Během utkání bylo vidět několik roztržek. Jsou s Hradcem vždy utkání takto vyostřená?
S Hradcem jsou to vždy těžká a vypjatá utkání. Zažil jsem to několikrát, jak v juniorce, tak ve starším dorostu. Jsem hlavně rád, že jsme těžké utkání dokázali úspěšně zvládnout a bereme z tohoto týdne pět bodů.

 
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál