Archiv » Archiv článků

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2009 byly zveřejněny tyto aktuality:

31.3.Výhody permanentekV návaznosti na dnešní online rozhovor s Liborem Zábranským (který si můžete přečíst zde) uvádíme seznam výhod, které každý majitel permanentní vstupenky v uplynulé sezoně měl. Zároveň prosíme všechny budoucí kupce, aby si seznam pro další sezonu řádně prostudovali a všech výhod, které za odměnu budou mít k dispozici, využili.
30.3.Bronz i pro osmáky!I v osmé třídě bojovala Kometa Brno na MČR o nejvyšší mety. Třídenní turnaj, který probíhal od soboty do pondělí ve Slaném, ovládly Vítkovice. Kometa vybojovala třetí místo, když jí ze stříbrné pozice sesadil až výsledek posledního utkání. V tom Letňany usilující také o druhý nejcennější kov, uspěly nad již jistými vítězi turnaje z Vítkovic. Více zde.
29.3.Šestá třída bronzová!Šesťáci Komety vybojovali na MČR v Neratovicích třetí místo. Bronzové medaile získali díky vítězství v posledním utkání nad Chomutovem 6:0. Z medailové pozice na čtvrté místo tak odsunuli Pardubice, s nimiž měli sice stejně bodů, ale lepší vzájemný zápas. Z titulu se radoval tým Nového Jičína. Více zde.
28.3.Sedmáci mistry ČR!Sedmáci Komety Brno úspěšně završili letošní sezónu, když se stali mistry České republiky po té, co opanovali turnaj, který se konal na ZS Slaný. Trojdenním zápolením prošli bez prohry, když postupně zdolali Ústí nad Labem, Spartu, Vsetín a v posledním utkání zvítězili nad Letňany v prodloužení. Více informací zde. V nejbližších dnech přineseme článek, který se tomuto úspěchu bude věnovat.
26.3.Sedmáci na MČRBrněnští sedmáci vstoupili do Mistrovství České republiky výhrou nad Ústí nad Labem 7:3. Podrobnosti včetně online přenosů a fotografií najdete na webu MČR mcr7.goool.cz.
26.3.Šesťáci na MČRŠesťáci Komety Brno vstoupí v pátek 27. března do Místrovství České Republiky. Turnaj hostí ZS Neratovice. Více informací zde.
25.3.Reportáž v InstinktuV zítřejším, tedy čtvrtečním vydání časopisu Instinkt vyjde velká reportáž o fanoušcích Komety. Reportáž psal Jan Budař, který se osobně zúčastnil sobotního utkání.
23.3.Reportáž ČTDnes, tedy 23.3. bude na ČT1 v pořadu "Události v regionech" od 18 hodin odvysílána krátká reportáž o fanoušcích HC KOMETA BRNO. Celá verze reportáže pak bude vysílána v sobotu 28.3. ve 12 hodin na ČT1 v pořadu "Týden v regionech". Touto cestou také tým České televize děkuje všem brněnským fanouškům za spolupráci!
18.3.PředprodejPředprodej na šestý zápas bude probíhat následovně - dnes od 11 do 18 hodin a zítra od 9 do 18 hodin na hlavní pokladně haly Rondo pro permanentkáře, v pátek od 9 hodin volný prodej v agentuře Zabloudil. Ceny zůstávají stejné.
17.3.UpozorněníŽádáme majitele následujících vstupenek, aby kontaktovali sekretariát Komety na telefonní číslo 739086456. Jedná se o tribunu D: řadu 24 - sedadlo 1, řadu 25 - sedadlo 1, a tribunu C: řadu 25 - sedadla 1, 2, 3 a řadu 24 - sedadla 1, 2, 3.
17.3.UpozorněníUpozorňujeme fanoušky, že brány haly Rondo se dnes otevřou v 17:30.
17.3.Svačina za KometuVítkovický útočník Vladimír Svačina dnes nastoupí ve finálovém utkání proti Ústí nad Labem v dresu Komety. Jde o formu střídavých startů.
16.3. Nový fanshopDnes, tedy v pondělí 16. března, bude poprvé otevřen nový fanshop Komety na Kolišti 59. Otevírací doba je od 9:30 do 17:30.
16.3.UpozorněníUpozorňujeme fanoušky, aby ve vlastním zájmu dnes přišli co nejdříve. Turnikety budou otevřeny od 16:30. V případě příchodu "na poslední chvíli" se kvůli delšímu odbavení může stát, že nestihnete začátek zápasu.
16.3.Posunutý začátekVzhledem k tomu, že zítřejší čtvrtý finálový zápas vysílá kanál ČT4 Sport, bude začátek zápasu posunut na 19:10.
13.3.Rozhodčí v akciNa www.arlh.cz se můžete zapojit do březnového kola fotografické soutěže o ceny nebo se jen pokochat záběry ostatních fotografů.
11.3.Soutěž s hokejbalemNa webových stránkách MS v hokejbalu (www.pilsen2009.com), které se v Plzni odehraje letos v červnu, se v pátek 13. března rozběhne soutěže o možnost sledovat úvodní utkání šampionátu Česko - Švýcarsko přímo ze střídačky domácího týmu. Ve hře jsou i další zajímavé ceny.
11.3.V. Kýhos onlineRozhovor s trenérem Komety se čtenáři můžete sledovat zítra od 11:45 zde
9.3.Rekord ve sledovanostiVčerejší utkání Komety s Chomutovem hrané na severu Čech sledovalo na webu www.onlajny.cz rekordních 83 tisíc uživatelů!
8.3.Rekordní návštěvnostRekordní návštěvy v posledních týdnech zaznamenává web hc-kometa.cz. Průměr se v posledním týdnu vyšplhal nad 22 tisíc unikátních uživatelů, což v hokejovém prostředí nemá v České republice konkurenci. Weby dalších klubů s velkou fanouškovskou základnou zaostávají více než dvojnásobně. Například návštěvnost hcpce.cz dosahuje v průměru těsně nad 8 tisíc unikátních uživatelů denně, návštěvnost hcplzen.cz něco nad 9 tisíc denně, hcsparta.cz pak okolo 6 tisíc denně.
5.3.Poslední lístkyDnes, ve čtvrtek 5.3. od 13 hodin bude na hlavní pokladně haly Rondo probíhat doprodej posledních zbylých lístků na 5. zápas semifinále.
4.3.VyprodánoNa páteční utkání s Chomutovem je již vyprodáno. Je však možné, že si několik lístků nevyzvedne Chomutov, a ty pak půjdou do prodeje. O tomto doprodeji budeme ještě informovat.
 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál