archiv článkůarchiv aktualit

V září 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.Obránce Svozil o vítězné šňůře juniorky: Jsme více semknutí, dáváme góly a vyhráváme
30.9.Martin Snášel: Třetí třetinu jsme hráli podle představ a otočit zápas v náš prospěch
30.9.Junioři vrátili Salcburku porážky. Pak zvítězili i na nájezdy
30.9.Karel Plášek premiérovou trefou v extralize rozhodl reprízu loňského finále s Třincem
29.9.Junioři ve šlágru kola porazili Žďár a upevnili si první příčku v tabulce
29.9.Ve vyrovnaném zápase vybojovala Kometa na ledě Pardubic bod
29.9.Dorostenci i nadále drží neporazitelnost! Čtyři body vybojovali také v Liberci
29.9.Karel Vejmelka po necelém roce znovu v extraligovém zápase. Dostal jsem se do toho rychle, přiznává
28.9.Třetí víkendový dvojboj pokračuje. Kometa cestuje do Pardubic, doma hostí Třinec
28.9.Šestnáctka se potká v Telči na přípravném kempu a sehraje dvě modelová utkání
28.9.VIDEO: Brno hostilo Česko-slovenský univerzitní souboj. A je blíž nové multifunkční hale
28.9.Podporuji vybudování multifunkční areny, říká Milan Hnilička. Na Brno má dobré vzpomínky
27.9.Každý tým se chce proti nám vytáhnout, říká před víkendovým programem Martin Dočekal
27.9.OBRAZEM: Česko-slovenský univerzitní souboj odstartoval autogramiádou a výstavou artefaktů
27.9.V souboji univerzit uspěla brněnská Masarykova. V pohledném utkání vyhrála 7:4
27.9.Junioři opět obrali Jihlavu a natahují vítěznou šňůru už na pět zápasů
26.9.Dorostenci chtějí zůstat bez prohry, junioři zase prodloužit čtyřzápasovou sérii výher
26.9.Česko-slovenský univerzitní souboj doplní hokejové legendy, výstava artefaktů i soutěže o ceny
26.9.Kometa news přichází s dalším novým číslem. Co zajímavého v nich najdete?
24.9.Kometa vítá navrátilce ze zámoří. Přichází útočník Václav Karabáček
24.9.Jsem připravený dát Kometě to nejlepší, co umím, říká posila útočných řad Václav Karabáček
24.9.Souhrn výsledků mládeže: Osmáci rozstříleli Kroměříž, vítězil i dorost s juniorkou
23.9.Kometa ve vyrovnaném utkání těsně podlehla Mladé Boleslavi
23.9.Dvoubrankový junior Popelka: Budeme tvrdě pracovat a snažit se zůstat na vítězné vlně
23.9.Bedřich Köhler po utkání s Boleslaví: Sil jsme měli dost, chyběl klid v zakončení
22.9.Dorostenci otočili duel v Pardubicích a po výhře v prodloužení jsou stále neporaženi
22.9.Křik v kabině pomohl. Sebrali jsme se a začali makat, ví dvougólový Sedláček
22.9.Kometa veze z Olomouce dva body! Vítězný nájezd proměnil Lukáš Kašpar
22.9.Juniorka porazila Jihlavu a připsala si čtvrtou výhru v řadě
22.9.Marek Langhamer po výhře v Olomouci: Obranná hra? Musím před kluky smeknout klobouk
21.9.Souboj neporažených. Kometu čeká v sobotu moravské derby na Hané
20.9.Dvě výhry nám dodaly sebevědomí, říká před dalšími víkendovými zápasy Petr Holík
19.9.Startuje aukce army dresů HC Kometa Brno z utkání proti Plzni!
19.9.Juniory čeká utkání v Olomouci, dorost se pokusí udržet neporazitelnost
19.9.Česko-slovenský univerzitní souboj nabídne výstavu artefaktů ze síně slávy
19.9.Dorost vítězstvím nad Hradcem Králové prodloužil sérii výher, gólman Ondřej Bizoň zářil
19.9.Juniorka si znovu vyšlápla na Olomouc a veze si domů čtyři body
19.9.Když vyhráváte, roste vám sebevědomí, chválí výkony dorostenců brankář Bizoň
18.9.I letos pokračuje projekt Týden hokeje. V DRFG areně se sešly tři desítky dětí
17.9.Na co jsem sáhnul, to mi tam spadlo, tvrdí autor hattricku Petr Krejčí
17.9.Pokuta za góly? Letos to mám hned za dvojnásobek, směje se střelec Nahodil
16.9.Dramatická bitva pro Kometu. Lukáš Nahodil ji rozhodl minutu a třináct vteřin před koncem
16.9.Kometa vzdala poctu válečným veteránům. První třetinu proti Plzni sehrála ve speciálních army dresech
15.9.Dorostenci přejeli Žďár nad Sázavou, Jakub Brabenec se trefil třikrát
15.9.Skvělý start do soutěže. Kometa po čtyřech letech zvítězila na ledě Chomutova
15.9.Pětibodový útočník Brabenec: Osobní statistiky? Nejdůležitější je týmová hra
15.9.Poprvé doma! Kometa v úvodním domácím duelu přivítá soupeře z Plzně
15.9.Junioři otočili strhující bitvu s Olomoucí, Krejčí se blýskl hattrickem
14.9.Startuje desátá extraligová sezóna Komety v řadě. Klub zároveň oslaví 65 let od svého vzniku