Junioři nevyzráli nad Salcburkem ani na druhý pokus. Z dvojzápasu v Rakousku si tak odváží jeden bod

EC Red Bull Salzburg - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 9. Maier (Lohniger), 30. Eham (Peterka, Nyman), 36. Lindner (Peterka, Hede), 45. Eham (Wimmer), rozh. náj. Eham. Rozhodčí: Lehner – Seewald, Verwoner. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 23. Střely na branku: 38:33. Průběh utkání: 4:0.
EC Red Bull Salzburg: Kolarz (Bugl) – Obu, Menner, Szuber, Nyman, Wimmer, Lohniger, Ettwein – Schwaiger, Hede, Eham, Vogt, Myklucha, Pologoško, Lindner, Maier, Harnisch, Hengelmüller, Peterka
HC Kometa Brno: Kašpar (Micka) – Kučera, T. Sedláček, Kučeřík, Mlčák, J. Sedláček, Studený, Svozil – Matula, Popelka, Snášel, Minárik, Meluzín, Hubáček, Malý, Kadlic, Kavický, Kunc, Bartes

S a l c b u r k – Brněnská juniorka vstoupila hodinu před polednem do druhého utkání v nové sezóně. Opět to bylo proti hokejové akademii Salcburku. Brňané chtěli odčinit prohru ze čtvrtka, jenže ani ve druhém utkání se jim příliš nevedlo. Rakouský celek si vypracoval v první periodě náskok, který v druhé části zvýšil a šel do vedení o tři branky. Kometě se v utkání střelecky nedařilo a vyšla gólově naprázdno. Salcburk ve třetí třetině přidal jednu branku a zvítězil 4:0. V nadstavbě opět došlo do samostatných nájezdů, kde byli tentokrát úspěšnější domácí. Kometa si tak z dvojzápasu v Salcburku odváží jeden bod za výhru ve čtvrtečních nájezdech.

SAL

KOM